Astra Classic Güncelliğini Koruyormu???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim gözüme hala astra classic Hb Ler çok hoş gözüküyor.hatta piyasadaki çoğu arabdan daha sportif duruyorlar.
bence astra classc HB c4,307,corolla gibi arabalardan çok daha sportif bir görünüm sergiliyor..
sizlerin yorumları nedir acabaa

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum iyi bir tesbit.mesela corolla 10 yaşında araba gibi duruyor

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Astra G yi seviyorum ( Njoy,Cd,Elegance falan ) ama Classic leri sevmiyorum çünkü donanım fakiri arabalar ...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
2006 yılındayız 0 km bi Opel alıyosun mesela ama yol bilg. yok,cd çalar yok,çelik jant yok falan ... Bizim okulda bi hoca bikaç ay önce 0 Toyota corolla aldı mesela,bakıyosun: yol bilg.,çelik jant ve cd çalar yok örneğin.Artık bunların standart donanım haline getirilmesi lazım ... :( :confused: :mad:

Joe_Sadriabi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.borauslusoy.com
bugün astra classic'i 24.000 YTL'ye almak mümkün. Ama bu fiyata aynı hacimde ve kalitede başka marka araba yok. Bir de şunu unutmayın lütfen, Klasiklerde bazı ileri özellikler olmayabilir ama sonuşta esas çıkış noktamız sağlam, az yakan, güvenilir bir araba almak. Herkesin bir arabadan beklentileri farklı olabilir, siz yol bilgisyaraı vs isteyebilirsiniz, bazıları için bu özellikler öncelikli hatta gerekli olmayabilir. Ayrıca konuyu açan arkadaşın fikrine katılıyorum, tasarım hala güzel duruyor. Fiyatına göre klasikler iyi bence...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Classic Donanimini Ve Kalitesini Iyice Düşürmesine Ragmen Fiyati Pahali şuanda 1.6spor Paketlisi 32000ytl 2007 Diye 3milyar Zam Koydular! Olacak Iş Deil Ancak Bence Alinabilecek Arabalarin Başinda Geliyor

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım zaten kasa olarak bi lafım yok dikkat ettiysen.Ben de Astra G kullanıyorum.Aracın sağlamlığına,yol tutuşuna,konforuna diyecek bişey yok.0 km araçlarda bu tip donanımların artık standart hale getirilmesini savundum ... :(

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Arkadaşım zaten kasa olarak bi lafım yok dikkat ettiysen.Ben de Astra G kullanıyorum.Aracın sağlamlığına,yol tutuşuna,konforuna diyecek bişey yok.0 km araçlarda bu tip donanımların artık standart hale getirilmesini savundum ... :(

değerli arkadaşm,bunlar standard olursa zaten bu arabyı o paraya wermezler.Şahsen bnm bir arabadan beklnetm yol tutuşu,frenler,sağlamlık vs..
bunların hepsi bence astra classic de segmentinin en iyilernden.Şahsen c4 ve corolla yada yeni 307 alcak param olsa dahiii gider hiç düşünmeden astra classc HB alrım.Ne zaman yolda bu HB lere baksam,çok hoşuma gidiyor.bu zevki diğer saydıklarmda alamıyorum.ve bence opelin en EFSANE kasası ASTRA CLASSIC TİRR.Nede olsa alman tankııı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...