lütfen yardımcı olun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yav bu 3000 TL nereye masraf etmiş adam? Komple motor yapılır bu paraya... Şaşırdım açıkçası.

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki komik bi durum ama iş yerinde forklift kullanıyorum kendikendime kuruntu yapacam diye çarpmadığım yer kalmadı. inşallah dediğiniz gibi olur.aksilik ya cumartesi de vize var vize den sonra servise götürüp bilgisayara bağlatmayı düşünüyorum .

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten aldığım şahış aracı vermiş ustaya şunu elden geçir diye. kapağı falan açmiş. hortumlar değiştirmiş.
adam yemin billah çekiyor.günahı boynuna artık

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya aracın beynin de sorun olsa bile tamiri yapılır o kadar dert etmeye gerek yok bana göre ama beyinden kaynaklandığını sanmam. Dedim gibi ateşleme sisteminden kaynaklanan bir sorundan başka bir şey değil bana göre.

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam bu benim 2. racım ve ilk opelim. bu da opel kullananların form sitesi ki çoğunluğu yıllardır opel kullanıyor. yanlış bi düşünce diğildir inşallah. opel almakla iyi mi etmişim kötü mü.

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustaya gidince durumlar ne nasıl bi yol izlenecek formda bilgi veririm ki millete faydamız olsun . cvp ve fikirleriniz biraz olsun beni rahatlattı. Allah razı olsun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ustaya gidince durumlar ne nasıl bi yol izlenecek formda bilgi veririm ki millete faydamız olsun . cvp ve fikirleriniz biraz olsun beni rahatlattı. Allah razı olsun

İçin rahat olsun ya. O beyin denen parça ha deyince arıza verecek bir parça değil zaten. Başka bir neden vardır. İçini rahat tut sen dedim gibi genelde bu tekleme filan buji yada kablo kaynaklı oluyor LPg araçlar da. Biraz uğraş verdirir ama çözülür.

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçin rahat olsun ya. O beyin denen parça ha deyince arıza verecek bir parça değil zaten. Başka bir neden vardır. İçini rahat tut sen dedim gibi genelde bu tekleme filan buji yada kablo kaynaklı oluyor LPg araçlar da. Biraz uğraş verdirir ama çözülür.
çok sagolasın usta bana vakit ayırdığın için .beni memnun ettin.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Rica ederim ya. Bildiğimiz kadarı ile artık ;)

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ilk önce araban hayırlı olsun. Opel almakla iyi yapmışsın. Benimde 3. opelim. Ben opelden çok memnunum, opel i Almanya'nın renosu olarak tanımlıyorum.

Gelelim meselene; ilk önce buji ve kablolarından başla. Ayrıca boğaz kelebeğini de bir temizlet. Beyin kolay kolay arıza yapmaz.