MaKiNaMıZ SaGLaM Ve BiZe BaGLaN 2.2

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20052007151qi3.jpg

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar bunlarda bugünden kareler...((-: Park lambası aldım arabaya sarı parklardan kurtardım komple xenon oldu arac...Ve plakalıklarda...

vectra_1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ooo kardesim silivrinin en sekil vectrasının dewam resimlerini koymussun...Diger resimler nerede sıraylamı ??? Hadi aksam ıslatalım bunları...((-:

34HD828

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar bunlarda bugünden kareler...((-: Park lambası aldım arabaya sarı parklardan kurtardım komple xenon oldu arac...Ve plaka okuma lambalarından...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle Güle bin parklar çok iyi olmuş, benimde gözüme batıyor ama değiştirmeye üşeniyorum.. Hangi marka kullandın?
Plaka lambasının aydınlatması nasıl gece , polisle başımız belaya girmesin :)
Yan sinyalleride değiştirirsen çok uyumlu olucak

34HD828

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle Güle bin parklar çok iyi olmuş, benimde gözüme batıyor ama değiştirmeye üşeniyorum.. Hangi marka kullandın?
Plaka lambasının aydınlatması nasıl gece , polisle başımız belaya girmesin :)
Yan sinyalleride değiştirirsen çok uyumlu olucak

Normal park lambası taktım arabanın lambalarını kapatınca flasör gibi caktı...Sonra yapanlardan ögrendim intek marka parklar hic bir sorun yok...Plakalarda eskisinden daha net...Bence al sisleride alıcam simdi...

34HD828

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır;226054' Alıntı:
Ben kendim yaptım 200 e mal oldu dan dik edition far aldım camlarını söküp sagece siyah maskelerini kullandım aşağıdaki gibi oldu

İki tane vidası var farın onları sökünce cıkıyormu ? Far camı silikonlumu oraya ? Kırılma ihtimali var sanki ? Gercekten edition far almak zorunda kalmayalım....(-: Püf noktalarını acıklarsan sevinirim.Simdiden yardımların icin tesekkürler...

Son düzenleme: