Makyajli Yeni Astra Ne Zaman Satilcak??

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay budur...
asTRa' Alıntı:
Performans ile ekonomi arasında benzer biçimde etkileyici bir dengeleme durumu da, 125 kW/170 hp gücündeki 2.0-litrelik turbo motorun yerine geçen 132 kW/180 hp gücündeki 1.6 turbo motor tarafından gerçekleştirilmektedir. Daha küçük hacmi sayesinde vergi açısından da birtakım yararlar getiren bu daha hafif motor, 100 kilometrede sadece ortalama 7.7 litrelik yakıt tüketmekte ve iyileştirilmiş bir sürüş performansı getirmektedir (Astra GTC maksimum hız: 223 km/saat; sıfırdan 100 km/saat hıza çıkış 8.2 saniye).

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam öncelikle werdiğin bilgi için çok teşekkürler!
fakat şubat ayı derken sonu mu,başımı tam olarak ne zaman satılcak??

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam sen öle dion ama ben bugün İzmirde limandan tırlarla makyajlı astra taşırken gördüm...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zor karar.:

Yeni opel gt mi? yoksa bumu karar vermek zor . Her ikiside mükemmel . Elinize emeğinize sağlık.:alkis:

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mematibaş' Alıntı:
hocam sen öle dion ama ben bugün İzmirde limandan tırlarla makyajlı astra taşırken gördüm...

Arkadaşım konu başlığın ''Makyajli Astra Ne Zaman Satılacak?'' satış yapılacağı gününe kadar ayrıntıyı bilemem ben.
Bu Opel media nın 30/01/2007 tarihli yayını Şubat ayı olduğunu biliyoruz en azından.

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugünlerde opel yetkili servislerine yeni astralar hakkında bilgi emailleri atiliyor, makyajli yeni resimlerinden tutunda motor seçeneklerine kadar.. okudugum kadariyla bilgi vereyim, makyajli dediklerine bakmayın öle çok bi fark yok en belirgin fark ön logolu panjurda.. oda çok belirgin bile değil, ayrica gecmis yillarda avrupada satilan ama türkiyede olmayan 1.9 cdti 150bg motor seçenegininde sunuluyor olmasi.. kabaca bi hesap yaptiktan sonra bu model bi araba için fiyatinin ortalama 50.000ytl olacagini saniyorum.

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam sen fark yok dion ama arka stopların alakası yok eskisiyle:kop:
heralde sende makyajsız astra war ondan böle dion:D :D

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel makyajlı astraların fiyatlarını dışarı sızdırmış , 1.6 180 beygir motorlu astranın fiyatı 57.000 TL'yi geçiyor, çok ağır bir yazı yazacağım ama biraz daha bekleme kararı verdim, belki fiyatlarda olumlu bir yön bulabilen biri çıkar, beni de biraz yumuşatır

final34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ay sonunda ve diğer ayın başında teslimatlar başlamış olacak son kullanıcıya...