Marş zor alıyor

Gkhnsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba; Aracım 2012 model corsa 1.4 benzin lpg. Aracım sabahları 6 ve ya 7 nci seferde alıyor bazen bunu bile geçebiliyor. Sanayide ustaya gösterdim benzin pompası arızalı dedi değiştirdi olmadı. (Şamandıra değişmedi sadece benzim pompası) daha sonra bujileri degistirdim olmadı. Makinaya bağladık karışım çok fakir diye bir hata verdi. Loy gi tamamen iptal ettim 10 gündür benzinde kullanıyorum bur değişiklik yok bu arada araba 1 kere aldıktan sonra diğer seferlerde yarım marşta alıyor buradaki ustalar bulamadı arabadab soğur duruma geldim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Senin sorunun krank sensörü usta değiştir sorun kalmaz yanlız orj. Tak yan sanayi takarsan ikide bir arıza lambası yanar motor ısınınca bir defada çalışır araba

Gkhnsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin sorunun krank sensörü usta değiştir sorun kalmaz yanlız orj. Tak yan sanayi takarsan ikide bir arıza lambası yanar motor ısınınca bir defada çalışır araba
Ustam arabada herhangi bir arıza lambası yanmadı ama 6 7 nci marştan sonra araç silkeleyerek toparlıyor daha sonra hiç sıkıntı olmuyor. Yarım marşta alıyor.

Gkhnsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam arabada herhangi bir arıza lambası yanmadı ama 6 7 nci marştan sonra araç silkeleyerek toparlıyor daha sonra hiç sıkıntı olmuyor. Yarım marşta alıyor.
Birde araba sıcakken yarin marşta alıyor ama aradan 3 4 saat geçsin aynısı oluyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Krank sensörün arızalı ustalara götür o motoru yeniden yaparlar kompresör kaçırıyor o derler bu derler yaptırırsın sonuç alamazsın derdin krank sensörü senin sabah geç çalışır vurdurunca çalışır bir kere çalıştımı motor soğuyana kadar tek marş ta alır

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Krank sensörünü sök ve bir demire yaklaştır demiri çekip yapışması lazım eğer yapışır durursa sağlamdır ama yapışmıyorsa bozulmuştur veyahut yapışıyor ama durmuyor kayıyor isede bozulmaya başlamıştır genelde miktanis bozuluyor bobin sağlam kalıyor o yüzden arıza yakmıyor silkeleyerek diyorsun krank sensoru yapar