Mehmet Usta (Elektronik modifikasyon ve Dizel Motor Problemleri)

selland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Mehmet usta teknik servis bölümündede konu açmıştım Corsa 1.7DTİ km hız problemi diye aracı aldığımdan beri km hız göstergem düşük hız gösteriyor mesela 80km hız ile gidiyorsam 20km hız gösteriyor yüksek devirlerdede 3500 d/d falan arıza lambası yanıyor hata kodunu okuduğumda p0500 olarak çıkıyor konuyu açtığım kısımdaki arkadaşlar sağolsunlar seni önerdiler burada bulduğum içinde cok memlunum bu arıza giderilebilirmi buarada aracın radyosu orjinal değil sonradan usb okuyuculu bir sistem takılmış bununla ilgili olabileceğini bir kaç servis söylemişti ama tam bir bilgi kirliliği mevcut gerçekten bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim saygılarımla

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustaya verecegin paraya almanyadan çıkma kadran al sorunun çözülür benimkini de yapamadılar bide para istediler benden tavsiye

selland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet en sonunda sorun çözülmesse bende onu düşündüm ama inaşallah burada halledebilirim diyen birileri çıkar,son günlerde çok takıntı haline getirdim :)
"kadere inanırım olacak olacak":)

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Usta, Benim 2.5 V6 170 Hp 230 Nm motoruma, ne gibi ekstralar yapabiliriz? Son Hp ve Nm kaç olur? Birde tabii maliyeti kaça patlar? motor no :X25XE
Bir sorum daha olacak; arabamla genelde aynı güzergahlarda ve sakin kullanımda gezerim ama yakıtı her zaman aynı derece yakmıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Oksijen sensörü arızası vermedi ama, ondan kaynaklanabilirmi?

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 dtı vectra b ye power box olurmu olursa ne kadar ücreti var, bide benim arabada performans düşüklüğü var bugün farkettim rampada abımın 1.4d4 corollası beni geçti artık ben dipgaz yapmıştım arabayı boğdurdummu yoksa arabanın performansımı düşük bilemedim

kurum temizliği için ne yapılır?

cagria06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Mehmet Usta. Vectra C 2003 model 2.2 dizel aracımda siyah duman atma ve aşırı yakma sorunu var bu konuda ne önerirsin?

oktay3455

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

Abilerim benden buyuksunuz bizde tempra s var biz buna babamla beygir artirmak istiyoruz ne kadara patlar ve usta bi tel numarani verirmisin babam ariyip dukkanina gelnek istiyo siz diceksiniz sen niye yaziyosun bu internet olayindan babam pek anlamaz ama :) simdiden tesekurler

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
mehmet gayihan en son 30-11-2010 tarihinde girmis bu konuya. sanirim bundan sora cvp vermicek.