MERHABA

hbelen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 opel astra sedan 136hp 1.6 dizel aldım. aracı arkadaşlar tavsiyesi ile aldım. yaklaşık 15 yıllık seat birlikteliğinden sonra bakalım nasıl olacak. aracı yeni tanıyorum. bilmem gereken ayrıntılar var mı bilemiyorum, ancak telefon bağlantısında ses çok cızırtılı gidiyor baştan kötü başladık belkide ben ayarlayamadım.(bir ayrıntı var ise yardım isterim. aracın 2. sahibiyim 28000 km de bu kadar çabuk mikrofonun bozulacağını sanmıyorum) ayrıca bilmem gereken ekstra bir özellik var ise bilgilendirirseniz sevinirim.
aranızda olmak güzel. bu tür forumların yararlarını daha önceden yaşamış biri olarak söylüyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hasip

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz burası tanışma bölümü ayrıca büyük harf yazışma kurallarında bağırmak anlamına gelir :)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramiza hoşgeldiniz. Saygilar sunuyorum hocam.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Haluk bey..Büyük bir ihtimal cızırtı ile ilgili Jag ta veya jag girişinde sorun vardır..Başka bir bağlantı kablosu deneyin veya tam oturup oturmadığna uygun Jag olup olmadığına bakın....Yazım olarakta Buğra beyin dediği gibi küçük harf kullanırsanız seviniriz..

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bluetoothla,mi baglandiniz

hbelen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap veren forumdaki arkadaşlar sağolun. evet burası tanışma yeri. galiba bir hata yaptım ki bu uyarıyı aldım:eek:. hayatım boyunca şekilci olmadığım için büyük harf küçük harf ayrımı yapmadım. sadece çözüm odaklı oldum. ama yinede yanlış anlaşıldığım için özür dilerim. iyifikiriyifikiriyifikir

tekrardan merhaba:):):)