Michelin mi Continental mi? Lastik seçimi?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerimin ömrü doldu gibi. Yeni lastik alma vakti geldi. Michelin veya Continental almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz hangisinin hangi modeli iyidir.
Tecrübelerinizi bekliyorum.

Michelin primacy hp
Michelin pilot
Continental Premium Contact

Bu 3 lastik arasında kaldık. Su anda Michelin energy saver var. Ama lastikçi bir tadıgımız onu tavsiye etmedi.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana göre en iyi lastik Lassa ile Brisgston zaten ikisine aynı türk malı :) michelin ler Türkiye nin güzel yollarında fazla narinler o yüzden çabuk eskir yada balon yapar. Continentaller fena değil bizim abanın üstünde aracı aldığımızdan beri continental var 2006 model araç hala da üzerinde :) tabi deforme olmuş lastikler :)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde sert ve yumuşak lastik olarak ayrılıyorlar. hangisi daha iyi olur. yada neye göre seçim yapılmalı?

ozantopcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski konuları bir gözden geçir araştır derim bunula ilgili bir sürü başlık var. kolay gelsin

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sert lastik biraz konforsuz olur ancak lastiğin ömrü daha uzun olur tahminimce madem serti yumuşağı var.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafanı karıştırmak gibi olmasın ama yokohama çok güzel. c driver. vectrada kullanıyorum şiir gibi lastik.

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın dediği gibi bizim yollar da mıchelin çok narin kalıyor bende ya goodyear veya lassa (briggestone)derim lassa ımpetus revo ,bridgestone er 300 turanza goodyear dura grip h serisi iyidir derim