Mlr

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk duyduğumda bu kadar uzun süreli yürümez diye düşünmüştüm.

maşallah 41 kere hep iii duydum adını canlı gördüm tekrar tekrar maşallah...
bende okadar emek harcayan urasan birinin yari yolda birakcani dusunmemistim ...olede oldu massallah tekrar...

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
:D emre ama şayın turboydu kardeşim :D 17 kilometre mesafede 1 boy farkla geçtim :D daha naapıyım :D :D yokmu başka turbo şayın :D ayrıca bana bi ulusdan metanol alırsan iyi olucak yolum düşmüyo o tarafa sen iyi bilirsin :D kapışıyongmu benle sendede 94 asra gesayi varmış :p

vectra iyi güzel her araba gibi geçer geçilir her arabayı geçen araba da vardır ben geçerim geçilirim demiyorum denerim :) hondayla da bi problemim yok bu işin özü rekabet değil araba sevgisidir. biz bunu yaptık bunu koyduk herkes elinden geleni yapar kiminin imkanı çok bilgisi azdır daha iyisini yapamaz kimi herkesten iyi bilir imkanı yoktur yapamaz. Olayı çirkinleştirmeye hiç gerek yok maksat muhabbet :) nihayetinde bi avuç demir opelmiş hondaymış pejoymuş ferrariymiş ne farkeder

Son düzenleme:

JOSEFGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla mlr ye binmedim ama astraya bindim astrayı alan bir makineymiş boş yere kendimizi yormayalım türkiyenin en hızlı vectrası mlr :D

kazasız belasız başkan

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13- Forum içerisinde, illegal ve trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma, adı altında başlık açmak, resim veya video yayınlamak yasaktır

kurallar lütfen uyalım arkadaşlar ...

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MLR kardeşim seni özellikle tebrik ediyorumi güzel araba almakla kalmamışsın geliştirmişsinde. Methanol kit kullanman zaten bu işlerde boş olmadığınıda gösteriyor. Calibra bölümüne konu açtım yardımlarınıda bekliorum.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önder maşallah ama dikkatti ol biraz ;) duyduğuma göre 300km/h civarı hızda neredeyse havalanacakmış yerden.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bende 1.4 LPG'li astra var. Her türlü vectra, honda, corvet, Ferrai neyim varsa kapışırım :p Maksat herkes arabasını denesin :p

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
Bende 1.4 LPG'li astra var. Her türlü vectra, honda, corvet, Ferrai neyim varsa kapışırım :p Maksat herkes arabasını denesin :p

bekleriz burda o dediklerinden renk renk boy boy var :D