modifeyeye ilk nerden başanır,sırası varmı bu işin

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri haftaya koyacağım bir kaç eksiği var onları tamamlayıp en kısa sürede koyacam.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiberin doğası gereği mukavemeti yüksek bir kompozit değildir.. Bunun yapmayla falan alakası yok, vurdunuz mu bi yere çat diye gider.

E

erhan60

Bilgi Girilmemiş
bence astra h için jant ve x-enon for yeterli zaten yaratılıştan güçlü görünümlü bi araç.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
fiber ek olayına girme bence rezalet oluyor astra h ta zaten çoğu arabada rezalet oluyor o ayrı bi konu...

spor yay taktır bence eklere ihtiyacın kalmaz araba yere yaklaşacağı için...

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kararı bence sen vermen lazımmm dış görünüş diorsann dış görünüş olarak arkadaşların da dediği gibi yay + far + egsoz + cam filmii en sonda bi jant yaparsınn olur biter
ama senin içinnn öenmli olan yürür aksamı ise motora girersin chip yaparsın sonu olmayan bi tutku bu yaptıkca daha iisi olsun die uğrasırsınn o yüzden başı sonu yokk nerden başlarsannn öle devam eder:D hayırlısı olsunnn

uur87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben sana kendımden ornek werım ılk cam fılmıle basladım sonra egzoz geldı jant taktım x enon geldı ardından tabı bu arada ucuz ve gzl gosteren seylerde yaptım mesela plakamı kestırıp yapıstırdım ufak anten bagajtakı amblemı we yazılar ıptal ettım şimdi sırada yay takıcam we sislere x enon gelıo onlardan sonra tesısata gecmeyı dusnuyorm bu benım zevkım sende para durumuna gore bı yerden basla bence gerısı gelır.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper soru hep düşünmüşümdür nerden başlasam die.. ama buldum tavandan başlanır :D :

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sizi birşey sanırdım yok modifiyeye tavandan başlanırmış yok yukarıdan yok soldan.. modifiye dediğin direksiyondan başlar... irmschered ! :D