Modifiye Yapimi Konusunda Yadim Ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BURAKGULSAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR HER TÜRLÜ MODİFİYE KONUSUNDA YARDIM EDEBİLİRİM SORULARI BEKLİOM :kop: :)

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c egzos

dostum vectra c ye egzos yaptırma konusunda çok abartılı olmamak şartıyla fikir verirmisin?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BURAKGULSAN' Alıntı:
ARKADAŞLAR HER TÜRLÜ MODİFİYE KONUSUNDA YARDIM EDEBİLİRİM SORULARI BEKLİOM :kop: :)

Sevgili kardeşim, açtığın başlıklara biraz daha dikkat etmeni rica ederim.Bu başlığı açtığına göre ya yardım isteyen herkese doğru dürüst cevap vermelisin ya da başlığın gereksiz bir şaka olduğunu söyleyip herkesten özür dileyerek yönetimden başlığı kapatmasını talep etmelisin.

İyi forumlar...

L.O.S.T.

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Sevgili kardeşim, açtığın başlıklara biraz daha dikkat etmeni rica ederim.Bu başlığı açtığına göre ya yardım isteyen herkese doğru dürüst cevap vermelisin ya da başlığın gereksiz bir şaka olduğunu söyleyip herkesten özür dileyerek yönetimden başlığı kapatmasını talep etmelisin.

İyi forumlar...

nie???? bana yardım etsene...

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BURAKGULSAN' Alıntı:

birilerine yardım etmek güzeldir... yanlız bu modifiye ..haydar dümen tadında bişey değilki ben sana şimdi ne sorayım ....ben bu aracı çaça yapıcam fikir versene bana mesela....:confused: :confused: :confused: :confused:

BURAKGULSAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efeksk' Alıntı:
dostum vectra c ye egzos yaptırma konusunda çok abartılı olmamak şartıyla fikir verirmisin?
Sebring ÇİF ÇIKIŞLI Performans EkzosU TAVSİYE EDEBİLİRİM ÇÜNKÜ VECTRA NIN ARKASINDA HOŞ DURUR DAHA FAZLA ÇEŞİT İÇİN ELİFTUNİNG 'E BAK AMA SEBRİNG GERÇEKTEN HOŞ OLUR .;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...