motor beyni bulunmuyor

altona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,
İzmir'de yeni motor beyni bulamadim.Siparis uzerine getireceklerini soylediler.
Bu konuda yardimci olabilecek arkadaslar araniyor.
Sevgiyle kaliniz.
altona

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili serviste de bulunmaya bilir adamlar pahalı parçaları ellerinde tutmuyorlar en zor parça bile 1 hafta tee fabrikasından geliyor ama çıkmacıya baksan gününde bulursun...

altona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servislerin her birini dolastim,siparis uzerine getiriyorlar.Ayrica ne oldugunu bilmedigim cikma parcayi da takma taraftari degilim.
Arabam 2001 vectra 1.6
Tekrar ilginize tesekkurler.
Sevgiyle kaliniz.

altona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,
Neredeyse yaridan fazla cikmaciyi dolastim.Cikmacinin birinde sifir oldugunu ve bu konuda ustanin garanti verebilecegini belirttigi sifir bir beyin buldum.Fiyati 1100ytl.Fatura istemessem,1050ytl.
Kendisi sifir oldugunu iddia ediyor ve zaten cikma olsa,cikmanin takilabilmesi icin,kod bilgilerinin girilmesi gerektigini,ancak vereceginin boyle bir sorun yaratmayacagini,direct takilabilecegini soyluyor.
Her ne kadar İzmir'de yasiyorsam da oz ve oz bir istanbul'lu oldugumdan ve bu gibi parcalarin fiyati konusunda İstanbul'un baz alindigini bildigimden,bilhassa İstanbul'lu arkadaslarimdan,bu parcanin yenisi konusunda bilgi rica ediyorum.
Selam ve sevgilerimle..

altona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senolbilgin74 arkadasim,
coRSac dile getirmis..
(Yetkili serviste de bulunmaya bilir adamlar pahalı parçaları ellerinde tutmuyorlar en zor parça bile 1 hafta tee fabrikasından geliyor ama çıkmacıya baksan gününde bulursun...)
Sevgiler..

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkılı servısıne goturme sakın sakın;) aracın modelıı ozellıklerını bana maıl olarak at ben sana haber verırım;)