Motor Devir Sensörü

shrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalar, 2000 model Corsa 1.2 im var. Motor devir sensörü ile hararet sensöründe sorun olduğu ortaya çıktı. Sensörlerin fiyatları ne civardadır? bana yaklaşık kaç mal olur? yardımcı olursanız, sevinirim.

Selamlar;

B

beycan77

Bilgi Girilmemiş
merhaba, bende senin arabannın 99 odeli var. gecenlerde senin arabada
çıkan sorun benim arabada da oldu. servise götürdüm. krank mili devir sensörü arızalanmış. orijinal parca fiyatı 130 ytl civarıymış. parça veisicilk indirimi sonunda 120 ytl ödedim.

selamlar

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beycan77 kardeşim senden biraz fazla almıslar bence :D bende işçilik dahil 70 ytl ye değiştirdim devir sensörünü

mbbilici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalar, 2000 model Corsa 1.2 im var. Motor devir sensörü ile hararet sensöründe sorun olduğu ortaya çıktı. Sensörlerin fiyatları ne civardadır? bana yaklaşık kaç mal olur? yardımcı olursanız, sevinirim.

Selamlar;

aracında devir sensörü arızası olduğunda, araç nasıl bir sorun sergilemişti açıklar mısın?

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ama 3000 deviri geçmediğin sürece sanki bir sorun yok gibi geliyor insana. aracı stop edip tekrar çalıştırınca ikaz lambası sönüyor felan bende iki yıl önce felan 120 civarında değiştirmiştim.tam hatırlamıyorum

iherdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bendede aynı arıza oldu motor lambası ve arıza ıkaz lambası aynı anda yandı ve arac rolantide harharlı calısıyordu yatırdım yetkılı servıse 100 ytl motor devır sensoru ve krank mılı ımpuls verıcısı degısmıs .fakat aracım opel zafira dizel vectra b dizel parcası takmıslar sorun olurmu

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensorler dizel benzin farketmez. kalibrasyon uygunsa çalışırlar..

servis sıfatlı olup değişik aracın parçasını takmaları hoş değil elbet

fakat sorun hallolduysa boşvermek lazım :D