motor sesini azlatmak..

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam araştırma yaptım ama birşey bulamadım bu konuda Katalizör duruyor içi boşaltılmış dıştan bakınca bir sorun yok gibi görünüyor ama içi boş... 2011 Ethem Bozkurt yaptırmış sökmuşler vs. onlar acaba muayeneden geçmişler mi ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çıkma bulma şansın yok mu?

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabada şuan katalizör var zaten içi boş ... egzoz muayenesi olacağı vakit bu durumda iken geçer mi? bildiğiniz gibi emisyon oranları yüksek çıkacak.

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde işin gıcık tarafı sigara dahi içmiyorum ama arabam fosur fosur çevreyi kirletiyor :)
Vicdanım cız ediyor ama yapacak birşeyim yok :(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içi boş katalitik konverter muayeneden geçmez ,şayet muayeneyi yapan bilgili ve kıl birisi ise muayeneden kalır aracınız onlar işten anlıyor içi boş mu dolu mu bakıyorlar

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnm arabann katolıxor ıcıde bos muaynedede sıkıntı cıkmadı bısey olmaz sesten yanaysa sıkıntın oraya bı susturucu daha takıyolar kat. gorevı goren halloluyor sıkıntı etme o kadar

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa hocam içimi rahatlattın çok teşekkür ederim vakti gelince bakarız geçmezse muayeneden ... ilgilenen herkese teşekkür ederim...

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MErhaba Muayene geldi çattı ve geçtik :)

Egzozdan sıkıntı çıkar diye düşündüm muayeneden 8 gün önce gitti arabayı muayeneye soktum egzoz muayenesi yapmadan devam ettiği için bir sıkıntı çıkmadı geçtim. Araç muayenesi tamam dedim egzoz geçmesede idare ederim dedim... Ama Allahtan öyle birşeye gerek kalmadı egzoz muayenesinden geçti arabam KATALİZÖRSÜZ Geçti hiç sıkıntı çıkmadı. egzoz muayene fişinde öyle yazıyor... Aklına takılan arkadaşlar varsa katkımız olsun.Teşekkürler ilgilenen herkese.

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayarsız fara hafif kusur diyen sistem susturucusuz, katalizörsüz aracı muayeneden geçirmiş çok mu? Tüvtürk kesin olarak tek bir işe yaradı yüksek fiyat. Onun dışında dağ fare doğurdu