Motor yağ tavsiyesi

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Castrol de yag eksiltme sorunu var ozellikle vectra da ve bmw e90 320 de bizzat denedim.konu yagsa ben hep mobili tercih ederm.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin garibi bende castrolda eksiltme olduğunu duydum ama bu zamana kadar farklı arabalarda edge ve edge t.diesel kullandım ben yaşamadım...hatta bir yağı da 9000 de değiştirdim ne koyduysam geri indi...

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel araclarda denemedim kktc de pek fazla dizel yok taksi disinda.kendi aracimda ozellikle nacizhane ufaktan modlu oldugundan castrol le mobil arasindaki fark kabak gibi belli oluyor.castrolde smen araba aptallasiyor

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metro mağazasına yakın olanlar, 28 Marttan itibaren Metro mağazalarında dünya petrol devi LUKOİL 5-30 ve 5-40 GENESİS PREMİUM tam sentetik 4 LT. motor yağı 50 lira.
ihtiyacı olanlar kaçırmasın derim.
benim araba daha sıfır olduğu ve bakımda yağı mecburen servis koyacağı için alamıyorum.
yağı kendim değiştiriyor olsam bir tanede yedek alır koyardım.
Teşekkürler.Bedavadan da ucuzmuş.Gittim Lukoil 5w 40 aldım.Linea Multijet'de kullanacağım.Tanıtım amaçlı bu kadar ucuz sanırım.6 ay sonra 150 lira olursa şaşırmayalım.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay arkadaş ne güzel 4 litre bizim arabaya 4.5 mu 5.5 mu diyor 7 litreye geliyor nerdeyse :D
kamyon motoru koymuşlar corsaya yanlışlıkla :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende bu castrol neden eksildiğine anlam vermedim. Sürekli kullandım bir marka 10 000 km de değişim olur ondan sonra sür gitsin çubuğu bile çekip bakmam. O kadar yani ama burada eksiliyor filan dediğinizde neden? sorusu insanın aklına geliyor.