Motor yağı

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Mobil Delvac 15w 40 Kullaniyorum 15 Binlik Olmasina Rağmen Aracim Lpg Li Olduğu Için 10 Binde Yaği Değiştiriyorum. Değiştirirken Ustam Yarim Lt Eksiltmiş Diyor.

10000 ya da 15000 demesine bakmayın bence. 7500-8000 de değiştirilmesi tavsiye ediliyor Motor sağlığı açısından...

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kataloğunda ne yazıyorsa onu kullanın derim ben...

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mobil kullanıyorum arkadaşlar.iyi bir ustanın söylenimine göre mobil-elf aynı değerde daha sonra castrol.gerisi teferrut.mobil 4 lt 55 ytl bana göre iyi.bugün değiştirdim sanki araba çekişi falan değişti.hoşuma giiti arabanın gaz yiğişi gidişi epey bi turladım.tavsiye ederim.

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şİmdi son karar OPET LPG mi, orjinal GM mi, Yoksa CASTROL mu?

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğin gibi bende GM marka kullandıktan sonra hiç yağ eksiltme olmadı. Sadece bir kere yarım lt felan eklettim oda nerdeyse 7000 km sonunda oldu.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şİmdi son karar OPET LPG mi, orjinal GM mi, Yoksa CASTROL mu?
Sadece yağ satan bir yerle görüştüm bu opet lpg castrol lpg hikaye castrol 10-40 al rahat et dedi
ben bir önceki yağ değişimini mobil s ile yaptım devamlı eksiltme yapıyordu km gelmeden orjinal gm yağ ile değiştirdim eksiltme olmuyor ve eskisi check level oil hatasını da görmüyorum
bir çok kişi gm yağa kalitesiz diyor ama ben kendi aracımda sorunsuz kullanıyorum tavsiye ediyorum