Motor yıkama

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
şaşmaz oto sanayi 2.cadde 34.sokak no:35/A
0312 278 21 96...

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar motor yıkanmaz, bugün problem çıkmazsa yarın çıkabilir.

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya motor kirli olsa ne olcak bi zararı varmıki şimdiye kadar elektornik olmayan araçlarımınki öle canım sıkılınca kendim yıkıyodum ama eletronik olan raçlarımınkini yıkamadım bi zararı varmıki acaba motora yıkatmak gereklimi kaputun altında istersen kirli olsun bana bi zararı yok

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balata spreyide motoru çok güzel temizliyor bilginize.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yardımım olduysa ne mutlu bana :D

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilinçli ellerde motor yıkmanın hiç bir zararı yok. Bizim hergün yaptığımız iş. İlaç sıkıp temizleyip su tutuyoruz. Sonrada hava tutup kurutuyoruz ve motor tertemiz oluyor

bu mesajdan sonra bir yıkamacıyla görüştüm oda aynısını dedi ilaç sıkıp tazyikli suyla yıkıyoruz havayla kurutuyoruz diye bende yıkatmaya karar verdim fakat sizin sıktığınız ilaç nasıl bir ilaç markası filan varmı?

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alıntı:
turkerrr´isimli üyeden Alıntı
forumdan hakan abi wd40 la temizlik yapıyo isterseniz adresi verebilirim...

İlgin için sağol kardeş... adresi alabilirim çok oldun diyeceksin ama telofonuda varsa sevinirim :eek:

wd 40 la motor temizliğini galericiler yapıyormuş 2 gün temiz gözüküyor sonra da ne kadar toz toprak varsa çekiyormuş (ustam öyle dedi)

Son düzenleme:

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kurban bayramı arifesi kuzenin vectra b sini goturduk bi guzel yıkattık iç dış, yıkamaci çocuk motoruda yıkayım mı abi diyince eh dedik yıka bari çıksın aradan, bi güzel yıkadı motoru da pırıl pırıl çektik arabayı evin garajına tam çıkıcaz yukarı bi baktık fan susmak bilmiyo :S hayda bekle bekle fanın duracagı yok, sabaha kurbana gidicez aku bitmis olucak rezillik anlıyacagınız bi panik havası doru sanayiye, heryer kapalı malum arife eh sonunda bi tane bulduk usta opelci sansimiza, fan müşoru ıslanmış arıza yapmış, allem ettik kallem ettik çıkmasını buldurttuk ustaya, o gun bu gundur tek damla su sokmam kendi arabama, ha tatillerde güzel kopuklu sungerle ufaktan dikkatli temizlik hem stresi alır hem gıcır gıcır yapar ... :)