motordan ıslık sesi geliyor

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
turbo şarj yapmadığından motor yakıtı yakamaz ayrıca tüm yük motora biner ve motor aşırı şekilde ısınır .yakıt yakılamadığından egzozdan simsiyah duman atar .aracı turbosuz kullanmak çok büyük sorunlara yol açar.

ozen616216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ardahanlı kardeşim çncelikle geçmiş olsun.. yani şu anda 1 usta var bi usta yok diyince benimde aklım karıştı açıkcası ses dışında bariz bi sorunda yok. sevte eskiye nazaran biraz arttı bu nedenle değiştirmeyi düşünmüyorum emin olmadan. bu arada bahsettiğiniz fiyatlar çok fazla benim arabam için turboya o kadar dememişlerdi sanırım 1.7 cdti olmasından ötürü böle fiyat farkı var..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız kaç model?

birde merak ettim turbolar garantiye giriyormu?

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
turbolar garantiye girmiyor diye biliyorum ben, bir arkadaşla uzun yolda giderken aynen anlattığınız şeyler oldu ve birden eksozdan kara duman atmaya başladı hemen sağa çekip stop ettik ama nafile, çekici ile çekildi araç servis turbonun değişmesi gerektiğini söyledi ve değişecek parçaların da garantisinin olmadığını söyledi, ankaradan çıkmasını buldu ve getirtti fakat motor eski randımanıyla çalışmıyor, şu an elden çıkarmaya çalışıyor aracı, hatırladığıma göre turbonun mili parçalanmıştı, 3000 lira kadar masraf yaptı ama düzen tutmadı, çok büyük geçmiş olsun dizel araçların da böyle bir sıkıntısı var malesef

ardahanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben artik servise inanmiyorum servis motor kapagini acmadan olmus dedi tanidik bi garaja goturdum motoru soktu motorun pistonunda sorun vardi birde turbosu olmustu pistonun basi delinmisti cunki arac kendi kendine gaz yedi oda yuksek basinctan olmus pistonun kirilmasi tum bunlarin sebebi turbo o islik sesi benim arabayi mahvetti suan yaptirdigim yer parcalariyla birlikte 3 bin ero istiyo servis 10 bin diyodu turbonun fiyati 620 ero yenisi

grsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel ıslık sesi

yağ değişimi yaklaşmışsa ve birazda yağlanamasına dikkat etmemişseniz hafifden ıslık sesinde artış olabiliyor..

Mustafa bey,
1.3 CDTI ASTRA H 2011 EKİMDE ALDIM YANİ GELECEK AY İLK BAKIM ZAMANI GELİYOR.
BU SABAH VE BÜTÜN GÜN 1 SENEDİR DUYMADIĞI ISLIK SESİNİ DUYMAYA BAŞLADIM. ISLIK SESİ VİTES DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA GAZA YÜKLENDİĞİM SIRADA DUYUYORUM.
SİZCE BAKIMDAN SONRA BU ISLIK SESİ KESİLECEK Mİ?