mp3

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selimkocer' Alıntı:
Arkadaşlar 70 Ytl Mp3 Keyfi
Sony 1 Gb Mp3 Player Aldim 55 Ytl Ye
Birde 15ytl Araç Kiti Philips Marka Bizim Car 400 Lere Uyumlu Harika Ses Cizirti Yok
Kabloyuda Konsolun Aralardan Gecirdim Mükemmel Oldu
Tavsiye Ederim Fazla Para Bağlamadan Bu Işi Hallaettik...

o gerçek sony değilki... senin mantığın alıyomu 55 ytl ye 1gb sony almak...
ama kısa vade de ii bişe demem.. ben şahsen mp3 çalar oto teybini terceh ederim...

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş cızırtı parazit yok arkadaşda primeer marka var ondan ıyı vede net ses verıyor orjınal sony bulmak cok zor sony artık patentını satıyor başka firmalar üretıyo ustune sony yazıyo ama sony bunu yaparken kalite kontrolunu kendı bunyesınde gerceklestırıyor sonucda kendı ısmını verıyor. yinede uyarın ıcın saol konu bundan ibaret
pahalı mal ıyıdır diye bi şey yok ucuza alınca kotumu olacakkı...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sony dediklerin cin malı mp3 playerlar ama ne olursa olsu şu radyolu ve ses kayıtlı ici ucu yuvarlak kesimli ve ustunde sadece play tuşu olan aletlerden aldı isen 55 ii fiayttır..bunun yanında o araç kitide minton da da cıkıyor ki gittigidiyordan bulabilirsiniz sanırm..ben şahsen kullanıyorum ve ses kalitesi audio kadar olmasada cok iyi..ozellikle mp3 calarınız cd calar ise oda başka bir guzel olur şoyleki hem audio cd lerinizi dinlersiniz hemde 1 gb la sınırlı kalmayıp dilediginiz kadar cd yi yanınıza alıp sec begen yaparsınız.. (oh be)

astragsi_vb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ci sony yada pioneer yada alpin gibi ses alamassınız ama sonucta kaset uzerınden alıosunuz sesi :)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astragsi_vb' Alıntı:
ci sony yada pioneer yada alpin gibi ses alamassınız ama sonucta kaset uzerınden alıosunuz sesi :)

bu noktada şunlar onemli:
- mp3 un bitrate i (hani şu genelde 128 olan ama 192 olmasını oneriyorum bu degerin)

-hem otonuzdaki kaset player ın hemde mp3 caların lensinin kalitesi

-kit de kullanılan kablolardaki metalin kalitesi ki işte kamasonic falan bunlar niye ucuz cunku cin malı ve dandik kablo kullanır

-kulaklarınızın temizlenmiş olması :D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aldıgım bir urunle gelen minton arac kitini aynısından oldugu icin satacagım hemde direk 10 ytl ye ..dedigim gibi aynısını yıllardır kullanıyorum ve aşırı şekilde memnunum..

isteyen olursa resimde koyarım ve ankarada elden teslim diger illerede ucuz bir kargo ile yollayabilirim..ihtiyacı olanlar icin cidden hem hesaplı hemde kaliteli bir cozum olur..

bilginize