MuğLadayımm :(

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaşLar MuğLadayım ßurda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun mülakat sınavlarına geLdim ay sonuna kadar burdayım.. Sınavlar Falan baya koşturma içindeyim o yüzden biraz sizden ve siteden uzak kalıyorum , eğer kazanırsammuğlada napcam bilmiyorum 4 sene ne yaparım ben ya burda öle araba merakLısıda çok az ama bi kaç tane astra f gördüm makyajlı biraz eger burda kalırsam onlarıda aramıza aLıcam :) artık muğlada ufak bi opelim net ailesi oluruz :) sizLerde artık buraLara buluşma faLan düzenLersiniz . ßodrum marmaris gökova falan dolaşırızz ... Ama ßen şimdiden özLedim İstanßuLuuuuu :cry:

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muğla'ya hoşgeldin. Bende Muğla'da okuyorum. 4. senem bu yıl. Kazanırsan kesin görüşelim. Muğla opelimi beraber toplarız.

Başarılar. İnşallah kazanırsın. Kalacak yer falan bilmiyorsanız. Merkezde öğretmen evinin arkasında turizm uygulama oteli var. Temiz ve uygundur.

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alışırsın kardeş muğlaya çok seversin , hatta 4 yıl sonra dönesin gelmez . ben muğlalıyım bi derdin sıkıntın olursa bana yaz ben yardımcı olurum sana

ufuk çakır

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah arkadaşLar çok sağolun ßende muğLaLıyım da yazdan yaza geliyorum sadece buraya ama kazanırsam 4 sene boyunca burda kalkmak zorunda olucam nasıl yaparım onu merak ediyorum ama dediğiniz gibi zamanla alışırım heraLDe .. Eğer kazanırsam görüşelim mutlaka halit :)

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah arkadaşLar çok sağolun ßende muğLaLıyım da yazdan yaza geliyorum sadece buraya ama kazanırsam 4 sene boyunca burda kalkmak zorunda olucam nasıl yaparım onu merak ediyorum ama dediğiniz gibi zamanla alışırım heraLDe .. Eğer kazanırsam görüşelim mutlaka halit :)

Kazandığın zaman mutlaka haberim olsun. Telefonları falan alırız.

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş geldi cogalıyorsunuz mugla

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.cidden çok güzel bir yerdir.inşallh kazanırsın...