Mükemmel Servis Fiyatlari Izmir'de ! !

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar,

Bu sabah tatsız bir surprizle karsılastım ve 1996 Tigra'mın debriyaj balatasının bittigini ögrendim. İzmir Gaziemir'de yol üstündeki 6. sanayiye girdim ve özel bir Opel servisi buldum. Servis sadece OPEL servisi ve yedek parcalarını da kendileri satıyorlar.

Tüm debriya setini (Baskı + Balata + Rulman) tam 180 ytl'ye aldım. Parçalara gelince markası LUK marka ve Alman malı. İşçiliğe de 120 ytl verdim. Toplam 300 ytl'ye tum debriyaj setini değiştirdim. Ayrıca ek olarak tüm alt bakımı da yapıldı. Ve ayrıca 300 ytl'yi bonus karta 3 takside böldüler. Arabaya gelince yetkili opel servislerinden daha iyi bir iş çıkardıklarına emin olabilirsiniz. Ben acayip memnun kaldım hem hizmetten hemde samimiyetlerinden.

Servisin ismini vermek reklama girmiyorsa eger verebilirim.

Yedek Parça Bölümünün Telefonu : 2820592
[Aradıgınızda Tigrası olan Dursun'un yakınıyım derseniz size kolaylık yaparlar]

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer istanbulda sordugun yerlerle fiyat farkı coksa kargoyla alabilirsin tutsa tutsa en fazla 20 lira da kargo tutar.

kagan-opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş fiyatlar burada o civarlarda zaten ama oradaki diğer servislere göre ekonomik olabilir

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla İzmir'deki yetkili opel servisleri içinde bana verilen en ucuz fiyat işçilik dahil 650 parca + 200 işçilik = 850 ytl idi.

nazzli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de yanlış hatırlamıyorsam birkaç ay önce debriyaj balatası için opandan 1000, şaşmazda özel servisten 450 ytl fiyat almıştım. uçurum korkunç

kagan-opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e yuh yani bu kadarda olmaz. abi bunlar ne bunlar uçurmuş fiyatları ya