F1 ödülünü Talat’ın vermesine tepki

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CiMiX' Alıntı:
En son UEFA maçında Trabzonspor K.R.Yönetimi takımlarından Anorthosis ile oynarken stadlarına Türk bayrağı çekmek zorlarına gidip, mecbur oldukları halde çekmiyorlarsa bizimkiler de bunu yaptığı için gocunmamalılar.

+9999999999999999999999999999999

az bile yaptık daha fazla şeyler düşünmemiz lazım...

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben o cezanın İspanya ya verildiğini duymuştum sanki (tam hatırlayamadım )...Bencede böyle bir hatanın yada eylemin yapılması , ki böylesine önemli F1 organizasyonda , gerçekten ülke olarak zararlı çıkmamıza neden olabilir.Bu durumda Rumların medyayı ne kadar yönlendireceğini tahmin edemiyorum ama FİA nın bu konuda Türklere Tolerans göstereceğini de sanmıyorum...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
geçenlerde okuduğum aynı konu hakkındaki bir yazıda, yılını ve pistini hatırlamadığım bir yarış sonu ödülü yörenin belediye başkanının vermesi üzerine o pistteki yarışlar daha sonraki yıllarda takvimden çıkarılmış..

1997 Avrupa Grand Prix i İspanya Jerez pisti

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
koskoca Formula 1 gelmiş,romanya başbakanı bile gelmiş ama bizim başbakan ortalıklarda yok ,direk siyaset yaptılar podyumda ki hiç güzel olmadı bence farklı arenalarda yapmalılar...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin aslı rumlara çok güzel bir gol attık,ama ofsayttan:D.Daha önce tam net hatırlayamıyorum ama schmi ve baricello (1 pilot daha var hatırlayamadım)podyumda yaptıkları bazı hareketler için 1'er milyon £ ceza almışlardı.Yani kurallar sıkı ve cezalar ağır.Şimdiki sanıkta yaptığı herşey dünyaya batan Türkiye olunca inşallah 90'dan nizami bir gol yemeyiz.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence gereksiz ve yersiz bir davranıştı. Kıbrıs için başımız zaten yeterince belada. Üstelik halkı rum olmak istiyor. Ben kıbrısı rumlara verelim demiyorum ama Kıbrıs için ülkemin daha fazla zarara uğramasınıda istemiyorum. F1 in listesinde yer almak yıllar önce hayal gibi gelmişti bana. Bir kaç kişinin verdiği gösteriş amaçlı böyle bir karadan sebep F1 listesinden çıkarılırsak maddi manevi göreceğimiz zararı karşılayabilecekler mi acaba çok merak ediyorum.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eee böyle gereksiz şov yapılınca
Asfalt Ağladı Beee reklam filmi çekilmeye devam edilir artık İstanbul Parkta

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önümüzdeki yılki takvim açıklandı 26 ağustos istanbul park..Şu anda bir sorun gözükmüyor önümüzdeki yıl için