Mustang Shelby-Subaru Sti

Hangisi

• Mustang Shelby

Oy: 76 74.5%
  • Subaru STI

Oy: 26 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    102

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
shelby forever o motor sesi gazladığında verdiği tepki herşeyi yalan eder tarz ı zaten bambaşka bi olay subaruya her zaman sahip olabilirsnz ama shelby e paranız olsa dahi sahip olamayabilirsnz...........

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pek kıyaslanacack araçlar değil ama nedensse yüksek litreli amerikan araçlarını pek sevmiyiorum

subarı sti daha çekici geliyo bana çuff çuff gdierim

shelby performansı daha yüksek olabilir ama belki nfs den dolayı kontrolü kötü diye sevmiyorumdur :)

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Benimde anlamadigim millet Shelby'i nereden bu kadar iyi taniyorda boyle deli gibi asik?????? Ben zat-i allerini bir tek "Gone in 60 seconds" ta oyle detayli gordum, onun disinda 1-2 resim o kadar....Ford Mustang'a "Evimiz Hollywood'ta" dizisinden sonra asik olmustum ama zamanla "Ford" un ne demek oldugunu anladikca Mustang 'tende sogudum sahsen....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde anlamadigim millet Shelby'i nereden bu kadar iyi taniyorda boyle deli gibi asik?????? Ben zat-i allerini bir tek "Gone in 60 seconds" ta oyle detayli gordum, onun disinda 1-2 resim o kadar....Ford Mustang'a "Evimiz Hollywood'ta" dizisinden sonra asik olmustum ama zamanla "Ford" un ne demek oldugunu anladikca Mustang 'tende sogudum sahsen....

ben sahsen defaeten tanıtım ve belgeselını seyrettım cunkı mustang farklı mustang Shelby farklı seyler yanı motorları ve bazı aerodınamık aksamları tamamen Shelby dizaynı ve fabrika ile anlasmalı benım hayranlıgım buradan ve amerikalı desıgner chıp fuulstan gerısını bılmem.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsen seçmek zorunda kalmazdım..

shelby dururken, subaru da ne imiş..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada subarunun da bırkac belgeselını ızlemıstım adamlar once sıradan bır sedan kasa yapmıslar sonra bakmıslar aracın bır ozellıgı yok ne yapsak deyıp guclu motor koyalım barı demısler hıc degılse bır albenısı olsun sonra da o arac tuttu yanı otomobılde bır asalet ,bır ayrıcalık olmalı goze hıtap etmelı kasası muhtesem olmalı yanılıyor muyum dostlar subaru da nerde bu saydıklarım :)
tabıı bunlar benım fıkırlerım subarusu olanlar gule gule kullansın

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shelby varken başkasını göz görür mü tabi ki shelby