Mutfak Robotu

EbraR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağda solda kulağıma çalınıyordu. Mutfak robotu denen bir şey varmış. Birden içimi bir heyecan kapladı. Ulan madem bu isin robotu var ben niye koşturuyorum yıllardır diye sinirlendim. Hemen gidip adlim bi tane. Eve gelip kutusundan çıkardığımda itiraf etmeliyim ki hayal kırıklığına uğradım biraz. Ben açıkçası ufo gibi bir şey bekliyordum, bu bildiğimiz tencerenin plastiği. İçinde de vantilatör gibi bir şey var. Bununla birlikte bi ton plastik zımbırtı daha çıktı içinden ama bir işe yarayacaklarını sanmıyorum. Neyse fişini taktım denemek için bi tane soğan attım içine. Bakalım ne yapacak diye bekledim. Kabuklarını bile soyamadı essogluesek. Paramparça etti bıraktı. Sinirlendim attım bi kenara yazdan beri duruyor orda. Bir ara yıkayıp o vantilatör gibi olan şeyi bilgisayarıma takmayı düşünüyorum. Belki fan olarak iş görür. Onun dışında tamamen para tuzağı. İlerde çıkarsa mutfak androidi almayı düşünüyorum.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem pc kullanıyor hem mutfak robotu kullanamıyor çok ilginç walla ne diyim

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
mutfak robotu bir mutfağın olmazsa olmazıdır.Alırsın ve mutfağın baş köşesinde hayatını sürdürür.Paşa paşa yaşar çünkü kulanıldığını ve kullanıldığında da işe yaradığı görülmez

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olurmu yav, işe yaramaz olur'mu ben yaklaşık 20 sene önce aldıydım, bizim hanım kullandı hemde tam 2 defa:)