Nano Changer

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
sonuç hep aynı 3 -4 kişi memnun gerisi değil..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Piskolojik memnuniyet bir çoğu...

Şahsen kullanmıyorum..Kullanılmasına karşı değilim..Motoru çok üfleyen sadece benzinli araçlarda fayda sağlıyabilir..

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ürünün fren perfonmasını azalttığı yönünde bilgilerde var.Aracın vakum sistemini kullandığı için kullanan arkadaşların yorumlarını alalım.

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla biz asta g ye taktık 80000km de araç performans filan azalmadı hatta yüksek viteste düşük devirde araca gaz verince süpap vurmadan araba toparlıyor

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla biz asta g ye taktık 80000km de araç performans filan azalmadı hatta yüksek viteste düşük devirde araca gaz verince süpap vurmadan araba toparlıyor

Fren performansından bahsediyordum. Ya nanocharger yada v-charger ın satış sözleşmesinde fren performansını etiliyebileceği frenlemede bir düşük vites kullanımı hakkında bir yazı akumuştım yanlış hatırlamıyorsam.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
eğer ürün fren servosu borusuna takılırsa elbette servoya etkiyen vakum gücünü düşürecektir..

Henüz üretici ve pazarlayıcılardan beni tatmin edecek bir çalışma sistemi açıklaması almış değilim..Onca çabalamama rağmen..

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer ürün fren servosu borusuna takılırsa elbette servoya etkiyen vakum gücünü düşürecektir..

Henüz üretici ve pazarlayıcılardan beni tatmin edecek bir çalışma sistemi açıklaması almış değilim..Onca çabalamama rağmen..

Yaşa Mehmet bende bundan bahsediyordum.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gecen hafta 106 gt bağlandı.gebzede.kullanan arkadaşta memnun.burda bahsedilen bazı şikayetleride kullanan arkadaşlara sorduk.hiç bir sorun olmadığını söylediler....