navigasyon tavsiye

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çağatay marka olarak aynı markaya takılmışız ama benim alet kısa zaman içinde giriş kısmı cortayı çekti. Bende firmaya yolladım neyse firmadan aradılar işte kullanıcı hatası falan filan dediler bende dedim arkadaş bir fişi yerine takmanın nasıl bir kullanıcı hatası olduğunu bana açıklar iseniz ben bedeli neyse ödeyeceğim dedim ya ürünü onarın yollayın yada gereken neyse ben en iyisini yaparım dedim :D öyle deyince tamir ettiler sonra yanında birde sıfır araç şarz aleti koymuş yollamışlar. Birde aradılar dediler bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz :D

abi ne diyeyimki valla bıktım bu tarz mahlukatlarla uğraşmaktan bıktım:)adamlaramalbozukçıktı dedin mimalden önce dükkan sahibi yada servisi bozuluyor:) çinden bir motosiklet alarmı aldım(99 $) karttan parayı çekmemiş site neyse adam buna rağmen kargolamış durumu fark edip başka karttan bir sipariş daha vermesem adam parayı istemeyecekti bizde olsa yeminle mesaj kısmına ana avrat küfürle doldururlar:)bizim millet acaba sonradan mı bozuldu yoksa osmanlı zamanında da böyle miydi çok merak edyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
172 tl geçen hafta media mrkt'ten bir navigasyon cihazı aldım. windows mobile falan yazıyordu arkasında yanında bluetooth kulaklı hediye ettiler. ili giriyorum site ismini giriyorum tak evin önündeyim. mls olması lazım adıda...