Ne güzel cahildik…

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
paylaşim ıcın tesekkurler umutun dedıgı gıbı 60 yaşinda emeklı olucaz o gunlerı bu sıtresden görebılcekmıyız

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa ben AVM leri seviyorum hamburger yemeğide internetide. Köy hayatı bana sadece kısa süreli tatil olabilir o da çok kısa . Bence yaşadığımız hayatlar kendi tercihlerimizdir.
Yazı güzel ama bana uymaz :D:D

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten güzel bir yazı.

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılmamak elde değil hani bazı akşamlar elektrikler kesilirde tv den pc den elimizi ayağımızı çekeriz hııhh işte o zaman ailede tatlı bi sohbet başlar elektriğin gelmesini istemeyiz ya benimki böyle bi şey....

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saçı sakalı birbine katıp(Ahmet Kaya misali:)) dağa çıkıp avaz avaz bağırırım çoban köpeklerinden korka korka gezerim. Kızılırmakta yüzerim. Köprüden atlarım. Avlanırım. Doğal beslenirim. Göl kenarlarında sabahlarım, arabada yatarım vs. :) Doğallığı çok seviyorum. Şehirdeki yapma yapma aleşveriş merkezlerinden, sahte sahte sevinç ve duygulardan, dolandırıcılıktan, hırsızlıktan, küfürden, stresten, kavgadan, trafikten, içiçelikten tiksindim..

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlara bir bakın, sabah 5.30 Kesikköprü barajı Ankara

Kışın o soğukta arabada birkaç kuzenle sabahlamıştık ama ne zevkliydi. Üstümüzde kazak eşofman ve battaniye :) Yarı uyku yarı uyanık ama uyumuş gibiydik sabah olduğunda. Dakika dakika güneşin çıkmasını izlemek mükemmel. Havanın aydınlanmasını gözünüzle görmek istemez misiniz? Şehirde bütün gece uyusam bu kadar dinlenmem.

Sabah olduğunda kırdaki o havayı içinize çeke çeke doyamazsınız, şehre dönmek istemezsiniz.

1000724.jpg

O zamanlar Vectram vardı artık yok :)
1000725.jpg

1000728.jpg

1000709.jpg