Ne kadar sigara içiyorsunuz?

S

sarı şeker

Bilgi Girilmemiş
ben de bugüne kadar hiç içmedim ve içmeyi de düşünmüyorum...ayrıca ben de 19 Temmuz'u bekliyorum..Türkiye Cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en süpsüper yasası...:D:D
benim en yakın arkadaşım günde 1-1,5 paket içiyordu.bir kitap okudu ve anında bıraktı.ve şu an çok iyi.hiç de sıkıntı çekmedi o bırakma süresince...

Son düzenleme:

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi kitap peki bu ya ? allahalla...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi malesef aç karnına tok karnına fark etmiyor yaw..bu melet hertürlü zararlı

Aç karnına içilen sigaranın zararı daha fazladır. Çünkü sigarada bulunan maddelerin kana karışması daha çabuk olur. Bunun yanında geçenlerde bir doktor arkadaşım okuduğu tıbbi makaleye şaşırmış. Yazılana göre hiç sigara içmeyenler kalp krizini az içenlere göre daha ağır geçiriyorlarmış. Yıllar evvel kısmi felç geçiren anneme doktor günde 1-2 sigara içmesinin iyi olacağını önermişti. Son günlerde insan sağlığı için zamanında zararlı görülen ürünlerin birer birer beraat etmesi insanın kafasını karıştırıyor. Mesela kahve, zararlı denirdi. Geçen hafta okuduğum bir yazıda günde 3-4 fincan içilen kahvenin erken bunama ve alzheimer hastalığının düşmanı olduğunu yazıyordu. Keza aşırı yapılan şeker diyeti alzheimer hastalığının hızla ilerlemesine neden oluyormuş. Ölçülü alınan alkol tansiyon ve kan dolaşımına faydalı. Yaşlı insanlar için öcü gibi gösterilen yumurtanın sarısı. Ne yapacağımızı şaşırdık.

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günde 2 paketten fazla yiyorum sabah aç karna en az 4 5 tane içiyorum ne kadar denesemde bırakamadım hatta dahada artırdım geçen yaptığım hesaba göre ayda 300 tl den fazla sigaraya veriyorum. işallah bende bırakacağım bu mereti ama denildiği gibi bırakmak çok kolay bişey değil en iyisi hiç başlamamak.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçmiyorum.İçilen ortamda da durmamaya özen gösteriyorum.Pasif içiçiler,Aktif içicilere göre daha fazla zarar görüyor.

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her akşam uykudan önce her sabah aç karnına bi tane olmazsa olmaz..keşke olmasa ama oluyor günde 1 paket mutlaka bitiyor mesai olduğu zaman 2 paketi buluyor

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı malesef....

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19 temmuz benim doğum günüm.. yani kelime oyunu deil harbi harbi doğum günüm :D inş bu doğum günümde sigarayı bırakıorum :D
bu arada sorunun cevabı malesef 1.5 paket :(