NECVOX Platinum Araç Kamerası (DVR)

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: NECVOX Platinum Araç Kamerası (DVR)

Benden bir soru sormak istiyorum bende de necwox var geri görüş kamerası var fakat yol kamerası almak istiyorum bunu nasıl bağlayabiliriz ve hangi kamerayı önerirsiniz

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Qfflline' Alıntı:
Benden bir soru sormak istiyorum bende de necwox var geri görüş kamerası var fakat yol kamerası almak istiyorum bunu nasıl bağlayabiliriz ve hangi kamerayı önerirsiniz

Öncelikle cihazınızın desteklemesi gerekiyor. Dvn-p 1033 ise (platinium) o destekliyor. Diğer cihazlarını bilmiyorum. Kamera bağlantısı cihazın arkasında onun için bir soket var. Enerjiyi oradan alıyor. Kontağı açtığınız zaman devreye girer, kapatınca da kapanır.
Kameraya gelince, AliExpress üzerinden ararsanız çok sayıda kamera var. S100 dvr diye aratın, onlar uygun cihazlar.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Seicane Full HD 1920x1080P Car Camera Video Recorder DVR For S100 S150 S160 Series DVD Stereo Headunit Radio With H.264 Video
http://www.aliexpress.com/item/32691488635/32691488635.html

Kur artışının da etkisiyle fiyatları epey artmış. Eğer alacaksanız kameranın çözünürlüğüne çok dikkat edin. Başlıkta fullhd yazıyor ama açıklamalarda tam çözünürlüğü daha düşük olabiliyor. Ona dikkat edin. TR'de bu fiyatın da çok üstündedir. Yurt dışı fiyatlar daha uygun...

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sting1981' Alıntı:
Qfflline' Alıntı:

Öncelikle cihazınızın desteklemesi gerekiyor. Dvn-p 1033 ise (platinium) o destekliyor. Diğer cihazlarını bilmiyorum. Kamera bağlantısı cihazın arkasında onun için bir soket var. Enerjiyi oradan alıyor. Kontağı açtığınız zaman devreye girer, kapatınca da kapanır.
Kameraya gelince, AliExpress üzerinden ararsanız çok sayıda kamera var. S100 dvr diye aratın, onlar uygun cihazlar.

Seicane Full HD 1920x1080P Car Camera Video Recorder DVR For S100 S150 S160 Series DVD Stereo Headunit Radio With H.264 Video
http://www.aliexpress.com/item/32691488635/32691488635.html

Kur artışının da etkisiyle fiyatları epey artmış. Eğer alacaksanız kameranın çözünürlüğüne çok dikkat edin. Başlıkta fullhd yazıyor ama açıklamalarda tam çözünürlüğü daha düşük olabiliyor. Ona dikkat edin. TR'de bu fiyatın da çok üstündedir. Yurt dışı fiyatlar daha uygun...

Bende 1033 var bilgilendirme için çok teşekkür ederim fırsatım olursa deneyeceğim fiyatlar yüksek miş :)

baretta_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sting1981' Alıntı:
hsynozturk' Alıntı:
merhaba, bende necvox 1033 platinium var,aracı aldığımda yol kamerası vardı ama kaydı nereye yapıyor bulamadım. sd kartın yani navigasyonun olduğu kartta yok, görüntüyü pc de nasıl izleyebilirim?

Kamera üzerinde sd kart vardır. Kaydı oraya yapar. İzlemek istediğinizde kartı kameradan çıkarıp bir bilgisayarda izleyebilirsiniz.

Cihaz üzerinde de medya menüsünün 2. sayfasında dvr var orayı açtğınızda kameranın anlık görüntüsünü izleyebilirsiniz. Yalnız ben de orada kaydedilen videoları oynatamadım. İzlemek için sd kartı bilgisayara takıyorum

çook teşekür ederim saygılarımla...

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim dostlar..

baretta_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar aracımda necvox a bağlı bulunan kameranın kayıtlarını pc de izleyemiyorum. avi formatında kayıt yapıyor, fakat bozuk kayıt hatası verip kapatıyor, 20 kayıttan 4-5 tanesi sadece izlenebiliyor.. bu sorun neden olabilir acaba?

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun güzel paylaşım..

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hsynozturk' Alıntı:
arkadaslar aracımda necvox a bağlı bulunan kameranın kayıtlarını pc de izleyemiyorum. avi formatında kayıt yapıyor, fakat bozuk kayıt hatası verip kapatıyor, 20 kayıttan 4-5 tanesi sadece izlenebiliyor.. bu sorun neden olabilir acaba?

Sd kartı PC'de bi formatlayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi