Neden Bukadar Pahalı

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyaya gore normal o zaman

ıscılıgın servısde daha cok tutacagı dusuncesındeyım

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egr le ugrasmayın iptal ettirin gitsin :)

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi parçaları almışsın zaten kafanı karıştırma bence. şimdi burda ben pahalı dicem bir diğer arkadaş ucuz dicek sen ikilemde kalcan içine sinmicek. en iyisi boşver tak kullan keyfine bak...

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya dostlar çok teşekkürler ilginiz için. Ben izmitte oturuyorum yani istanbulla adapazarı arası. Benim araç 2.5 V6 olduğundan pek kimse bakmak istemiyor. Parçaların fiyatına gelince araştıracak pek vaktim olmadı birde araç teklemeye başlayınca şehir dışına çıkmak istemedim. Ama mutlaka daha ucuza bulunabilir ama ben ustama güveniyorum eğer bir üçkağıt varsa o onun sorunu kendi bilir. Sonuçta haksız kazanç haramdır. Ben bunu bilirim. Bakalım yarın alıcam arabayı verip 98 model 2.5 V6 CDX almayı düşünüyorum. Hayırlısı, Herkese teşekkürler ilginiz için...

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
dostum Bencede biraz pahalı ancak daha uygunu için zamanın yokmus zaten ozaman keyfini sürmeye bak, ama umarım iyi bir işçilik çıkarırda seni üzmez... Haksız kazanç haramdır demişsin çok doğru ama burda hakısız kazanç yok karşılıkla anlaşma var adam sana fiyatı söylemiş fahiş yada değil sende kabul etmişsin bu ticarettir ve En büyük para da Ticarettedir... Saygılar saygılar... Sorun yaşamaman ümidi ile

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru söylüyorsun ama bu gün aracı aldık ustayla deneme sürüşü yaptık yaklaşık 50 km falan sonra bende 20-30 km yaptım derken araba aynı şekilde eskiye döndü.. Şimdi soruyorum usta ne dediyse yaptık eee ne oldu şimdi 600 ytl masrafa yaw ben karar verdim CDX ten vaz geçip Reno Safran alıcam. Yarın araç birdaha sökülecek bakalım bu sefer ne çıkacak...

bilgisayarcii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle fiyatlar bana biraz pahalı geldi. Lakin piyasa serbest piyasa ve ticarette satılabilen en yüksek fiyat mantığı olduğu için yapacak birşey yok.

Safran almayı düşünüyorsun. İstersen almadan önce onunda yedek parça durumunu öğren derim. Denizli' de benim ustalarım Fransa dan gelme bir araç ile uğraşıyorlar ve yedek parça durumu sıkıntılı. Hatta değişmesi gereken parçaları tamir ediyorlar. Sahibine liste hazırlıyorlar. Fransa ya döndüğü zaman değişecek bir çok parçası var.