nedir bu 100 yılın buluşu?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben muadillerinden kullanmıştım tofaş araclarımda sessiz çalışıyo arac çekiş artıyo yakıtı bilmem yani mantıklı fakat motor aşınması açısından iyi olabilir yanlız bu belli bi süreden sonra sıkıntı yaratmasın yapışıp kalıyomuş yani tortulaşma olabilirmi

ama dikkat ettiyseniz referasları arasında opel yok

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Motor silk sonucu. Bilgilerinize.

Faydası var. Hissediliyor.
motor rolanti devri düştü .

Yağ kirlenmesi durdu
Vites devir aralıkrarı kısaldı.
Normalinden daha serileşti
Güç artımına gelince yok demek lazım. Herhalde serileşmesine güç artımı demişler. Bu kabul edilemez.
Yakıt tüketimine gelince :Bunun deneyimini yapmadım.Fakat anlık tüketime bakılırsa.Var gibi Benim şahsi düncem kullanmam yerinde olmuş. :good:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motosilk ve restore bunlar bildiklerim bu ürünler işe yaramaz reklam diyen arkadaşlar ve servislere şaşırıyorum evet koymak zorunluluk değil ama bu motor onarıcı ekipmanlar yağ katkısı demiyorum motor onarıcı çatlak ve aşınmadan dolayı olan kaçakları minimize ederek arabanın az da olsa ilk zamanlarına dönmesine yaramakta.

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw ortak bir karar versek tam süper olacak... şimdi bu ürünlerin hangisi iyi hangisi kötü??

Özgür16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar kafam çok karıştı. Madem kullanacaksak bu ürünleri (mekanik ömrü uzatmak için) Hangi marka ??

nhb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 7 ay önce bu ürün ilgimi çekti ve baya bi inceledim. yapılan yorumları ve gösterilen referansları dikkate alarak almaya karar vermiştimki; sanayideki ustama bi sorayım dedim. usta bana kesinlikle kullanmamamı, ecotec motorlar için sorun çıkabileceğini söylemişti. şimdi kullanan arkadaşların olduğunu görüyorum. açıkçası hala kafam karışık. en iyisi biraz daha beklemek galiba.

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel ve ilginç bir konu araştırma yaptım nano teknolojide bor madeni kristalize edilip çok sert boşluk doldorucu madde olarak kullanılıyo bence mantıklı motorun aşınan parçalarının üzerine yapışarak ( sürtünme sayesinde) aşınan yerleri doldurma özelliği olabilir.