Nedir Bu Yetkili Servislerden çektiğimiz

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dataegemen' Alıntı:
YA SANA BEDAVA DEMİŞLER
2006 corsa bende dün 15.000 bakıma girdim seninkilerle aynı şeyleri yaptılar yağ+filitreler ben buna ilave karter koruması ve rotbalans yaptırdım TOPLAM 505 ytl... opel odak topkapı(sakın önünden geçmeyinn)

:eek: :eek: Bu neee !!! corsanın normal 15.000 km bakimi 300 ytl degil mi napmis bu adamlar ??

titan22x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu bir opel sahibi var mı?

Alırkende biliyordum böyle olacağını kullanması havası şekli üst düzey ama servisi işkence masrafı yüksek bir araç. Aslında benim ilk arabam ve alalı 3 ay oldu 5000 kilometre yaptım ve 90.000' e geldim ve hiç servise çekmedim. Başıma geleceklerden korkuyorum çünkü. Ne mi gelecek?

Siz söyleyin:) bugün de abs ışığı yanmaya başladı. motor ışığı zaten yanıyor:D

zeus353

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trigger seti değişmek için fiyat aldım adamlar 1 milyar filan çıkardı nerdeyse. aynısını ve orijinal parçalarla özel servis 350 ytl dedi. Yani insaf diyorum opel servislerine.

valla daha önce mazdam vardı parçası ve servisi pahalı diye satıp opel aldım ama anladımki mazdanın bile servis bakımı ve parçası çok daha ucuzmuş.

demiray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
titan22x' Alıntı:
Alırkende biliyordum böyle olacağını kullanması havası şekli üst düzey ama servisi işkence masrafı yüksek bir araç. Aslında benim ilk arabam ve alalı 3 ay oldu 5000 kilometre yaptım ve 90.000' e geldim ve hiç servise çekmedim. Başıma geleceklerden korkuyorum çünkü. Ne mi gelecek?

bu şartlarda bence yanından bile geçme

titan22x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

evet işin aksi tarafı araba'nın gidişinde herhangi bir sorun yok böylede gidiyor tabii içim rahat değil ama işim görülüyor.

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
titan22x' Alıntı:

bencede yanindan bile gecme :D

cct37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Sen kastamonulusun Şahin opeli iyi bilmen lazım demi.
Ben sık sık ankaraya gidiyorum. ankaradayken şahin opelden başkasına gitmem. Zaten Kastamonuya da şube açtılar. Herşeyiyle ilgileniyorlar. isteyen olursa tam adresini de yazarım tel. ile birlikte. :)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+3 yaş opellerde %25 indirim war yetkili servislerde kaçırmayın

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelcinin servis sıkıntısı

aracım 2000 model henüz opel servisine götürmek gibi bi hata yapmadım...o kapıdan girdin artık onların insafına bıraktın herşeye eywalla demen lazım sanki benim elimdeki hasta kanser dünyadaki tek ilaç ta onların elinde bir uzaktan kumandanın pilini değiştirdim 5 ytl o kadar onuda 10 dk fatura kesiyo... bana ne brokrasi yapıyosun illa anahtarı gerimi verelim...ben aracımı topkapı sanayide bosch car serviste yaptırıyorum orada önceden tanıdığım ve güvendiğim biri çalışıyo ayrıca curcuna yok en azından küçük esnaf ama oda uzman aracı alamadan önce bilgisayarlı kontrolü test i orada yaptırmıştım zaten...
sevgiler ;)

astrasentezjpgrg6qq2.jpg