NEW OPEL VECTRA ( mı acaba? )

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim okuduğum bi kaynakta holdenden geçtiği yazıyodu zaten bi önemi yok sonuç olarak ürün gamları farklı bu modelin türkiyeye omega olarak gelmiceğeni düşünüyorum...
orası belli olmaz ama dediğim gibi ilk vauxhallda çıktı daha sonra holden ürün gamındaki SS i yeniledi.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
bütün bu resimlere bakınca arabnın genel hatları gözümde canlanıor ve opel yine sadece opel müşterilerini etkileyecek kadar bi tasarım yapmış yani c serisi gibi kendine baktıran ayda bi anda WoW dedirten bi araba olmayacak ama neden ? bi c serisi kadar çekici bi araba opelde yapabilir tabiki ama neden hala klasik tasarımlar bana göre vasat arka kısım vb. ögelerdeb vaz geçmior neden hep sınıfındaki arabalardan daha yaşlı görünüyor merak ediyorum

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insignia kaçamadı!
Opel, Vectra’nın yerini alacak Insignia’yı basından kaçıra dursun, bir de üstüne üstelik kamuflajlı fotoğraflarını kendi yayınlayarak ben istediğim kadarını gösteririm desin! Değişmeyen kural yine harekete geçti ve Insignia’nın ilk fotoğrafları basına sızdı bile…

Otomobil meraklıları için sevindirici bir haber; Insignia’yı görmek için 3 ay daha beklemenize gerek yok. Vectra’nın yerini alacak bu yepyeni otomobilin ilk fotoğrafları basına sızdı.

Resmi tanıtımı temmuz ayında British International Motor Show yapılacak olan Insignia’nın resmi fotoğraflarının yayınlanması da pek uzun sürmez. Son dönemde Opel tarafından o kadar çok kamuflajlı fotoğraf yayınlandı ki şu anki fotoğraflarda bile Opel’in bir payı var mı diye düşünmeden edemiyor insan!

Opel Insignia; Ford Mondeo, Mazda 6, Renault Laguna ve VW Passat gibi güçlü rakiplerin bulunduğu D segmentinde çetin bir rekabete girecek. Insıgnia’nın ilk işaretlerini 2007 Cenevre Fuarı’nda tanıtılan GTC konseptinden almıştık.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu fotoğraflar resmi değil, henüz Opel tarafından yapılan bir açıklama da yok. Fakat edinilen bilgilere göre Insignia’da 1.6 ve 2.0 litre turbo ve 250 HP 2.8 litre V6 benzinli motorlar ve 1.9 litre dizel ve 1.9 litre turbo dizel (Güçleri 120 ile 180 HP arasında değişen) dizel motorlar görev yapacak. 300 HP güç üreten 2.9 litre V6 motorun ise daha sonra OPC versiyonuyla birlikte pazara sunulacağı
http://arabam.milliyet.com.tr/haberFotoGaleri.aspx?PID=681&haberID=282963&sayfa=3

http://arabam.milliyet.com.tr/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=282963#

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9 motorların yerine daha güçlü 1.7lerin geliceğini okumuştum ayrıca 2.9 V6 değil 2.8 V6 300HP ve 2.7 V6 Dizel Cadillac motoru adapte edilecek

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri biraz daha belirginleştireyim..

2009-Opel-Insignia_01.jpg

2009-Opel-Insignia_02.jpg

2009-Opel-Insignia_03.jpg

2009-Opel-Insignia_05.jpg

2009-Opel-Insignia_07.jpg

2009-Opel-Insignia_06.jpg

Bu araba bu haliyle çok can yakar çooo...kkk. şimdiden ciğerimin kenarlarında başladı bi sıcaklık :) umarım rasyonel motor seçenekleriyle daha da alevlendirirler..