Nexen lastik

mehmetaydn81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F/p açısından Nexen de sorun yaşamayacağını düşünüyorum bilader ama tabi lastikten ne beklediğine bağlı zaten istediğin kadar performans lastiği olsun Türkiye şartlarında çokda hız yapamazsın ama tabi hız limitlerini zorladığında aracın yolla tek bağlantısı olan lastikler kendini belli ediyor tabi sadece hız limitleri zorlandığından değil benden sana tavsiye çok da para vermene gerek yok adamlar reklam yapıyorlar F1 de Draglarda yarışlarda parası bizden çıkıyor çok tanınmış bi marka olmasına gerek yok zaten sadece iyi araştır lastikten beklentin önemli baştada söylediğim gibi

o konuda haklısın kardeş kesinlikle zaten öyle çok para vermeye gerek yok araştırmak için zamanımda vardı araştırıyorum bende F/P olarak beni memnun edecek bi lastik arıyorum söylediklerine de katılıyorum ben lastikde güven ve konfor arıyorum kardeş Nexen bunları karşılıyor gibi

endthe46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o konuda haklısın kardeş kesinlikle zaten öyle çok para vermeye gerek yok araştırmak için zamanımda vardı araştırıyorum bende F/P olarak beni memnun edecek bi lastik arıyorum söylediklerine de katılıyorum ben lastikde güven ve konfor arıyorum kardeş Nexen bunları karşılıyor gibi

Bence memnun kalırsın ama genede zevkler tartışılmaz kimisi güzel görünsünde ses yapsın der kimisi konfor ister konfor istiyorsan N8000 al derim ama aklında başka seçenekler varsa onlarıda araştır tabi

ertugrulcan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmetaydn81 Nexen iyidir pek duyulmamış olabilir ama iyi lastik

sahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel lastıktık ama raf ömrüne dikkat et gecmisse ise yaramaz :)

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bende Forum'da Yeniyim. Bende 1 Haftadır Araştırma Yapıyorum. Opel Vectra C Kasa Aracımda Önler Petlas Kış Lastiği Arkalar Yine Petlas Yazlık Lastik Var. Önlere Yeni Almayı Veya 4 Lastiği Birden Değişmeyi Düşünüyordum Biraz Fiyat ve Marka Araştırması Yaptım Petlas Almayı Düşünürken Arka Lastiklerin Birinin Birleşim Yerinden Açıldığını Gördüm ve Petlas'dan Vazgeçtim. Dün Yine Birkaç Yere Baktım Nexen N6000, Triangle ve GT Radial Lastik Önerdiler. En Son Gittiğim Bir Tanıdık GT Radial ve Triangle Vectraya Göre Biraz Sert Kalır Dedi ve Nexen N6000 Önderdi. Konfor İstiyorsan Bunu Tercih Etmelisin Dedi. Sizlerden de Yorum Bekliyorum. Lastikleri Kullanım Alanı Diyeyim; Şehiriçi, Normal Hız ve Konfor İstiyorum. Uzun Bir Yazı Olmuş Olabilir Affınıza Sığınıyorum :cool:

endthe46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bende Forum'da Yeniyim. Bende 1 Haftadır Araştırma Yapıyorum. Opel Vectra C Kasa Aracımda Önler Petlas Kış Lastiği Arkalar Yine Petlas Yazlık Lastik Var. Önlere Yeni Almayı Veya 4 Lastiği Birden Değişmeyi Düşünüyordum Biraz Fiyat ve Marka Araştırması Yaptım Petlas Almayı Düşünürken Arka Lastiklerin Birinin Birleşim Yerinden Açıldığını Gördüm ve Petlas'dan Vazgeçtim. Dün Yine Birkaç Yere Baktım Nexen N6000, Triangle ve GT Radial Lastik Önerdiler. En Son Gittiğim Bir Tanıdık GT Radial ve Triangle Vectraya Göre Biraz Sert Kalır Dedi ve Nexen N6000 Önderdi. Konfor İstiyorsan Bunu Tercih Etmelisin Dedi. Sizlerden de Yorum Bekliyorum. Lastikleri Kullanım Alanı Diyeyim; Şehiriçi, Normal Hız ve Konfor İstiyorum. Uzun Bir Yazı Olmuş Olabilir Affınıza Sığınıyorum :cool:

Kardeş Nexen'i bende tavsiye ederim yukarda arkadaşa da söylemiştim lastikten ne beklediğine bağlı konfor istiyorsan Nexen senin işini fazlasıyla görecektir Kore malı zaten ayrıca Gt Radiali ben yumuşak lastik diye biliyorum seni yanlış bilgilendirmişler Nexen N6000 doğru seçim olacaktır yada yeni çıkan bi kaç deseni daha var onlarıda düşünbebilirsin saygılar.

mustafapasa99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nexen i gönül rahatlığı ile alabilirsin kardeş ben kullanıyorum uzun süredir f/p açısından verdiğim paranın hakkını verdi öyle çok paralar verme lastiğe memnun kalacaksın göreceksin.

ertugrulcan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş benden sana tavsiye git Nexen kullanan arkadaşın falan varsa yada lastikçide deneme imkanın olursa dene lastikleri şaşıracaksın nexen çok iyi adac testlerinde N8000 deseni tatmin edici düzeyde bulunuyor verdiğin parayı hakedecektir

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ne lastik alırsanız alın mutlaka kaliteli olanını tercih edin. Alınan her lastik bir sene boyunca vaad ettiği performansının zirvesinde iş görür ama ya bir sene sonra? Bir yakınım arkadaşlarının çok övgüleri sonucu ABD menşeyli bir takım lastik aldı, şimdi gaza biraz yüklendiğimizde kuru asfaltta bile araç hemen patinaja kalkıyor, yağışlı havaları siz düşünün artık (Araç 1.4 Astra), viraj ve fren güvenliği de sıfır, virajlarda ufacık bir zorlamada araç hemen çizgisini kaybediyor, frenaj değerleri çok uzun. O nedenle canınızın malınızın güvenliği için sırf ucuz diye lastik almayın.