Nida arabasını satsın mı satmasın mı?

• Konuyu başlatan siyah inci
  • Başlangıç tarihi
S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
Nida' Alıntı:
Yok araba bizim servisin arabası zaten sorun yok para ihtiyacımda yok sadece arkadaş şaka yapıyor. Çünkü sattığına bin pişman... :D:D Geri alcam senden arabamı diye ağlıyor. :D

:pon: :kop:

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
Nida' Alıntı:
Hahahaaaaa benim arabama kurban ol sen :D Isotta ve yezocan şahit ağladın be arabayı satarken... :D:D Yalan mı? Şimdi fena oluyor araban ve senin yanından hızla geçince arkamdan neydi bu arabanın markası dersin! :D Ayrıca otomobilinde hala astra gsi yazıyor onu sil bakiiim görelim. Feyk üyesin sen :D[/quot

değiştirdim yeni arabamı yazdım bak sen yanımdan hızla geçicekmişsin arkandan neydi bu arabanın markası dicekmişim he güldürme beni senin sağından atlar solundan geçerim sen beni ne zannettin he :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Nida' Alıntı:
Hahahaaaaa benim arabama kurban ol sen :D Isotta ve yezocan şahit ağladın be arabayı satarken... :D:D Yalan mı? Şimdi fena oluyor araban ve senin yanından hızla geçince arkamdan neydi bu arabanın markası dersin! :D Ayrıca otomobilinde hala astra gsi yazıyor onu sil bakiiim görelim. Feyk üyesin sen :D[/quot

değiştirdim yeni arabamı yazdım bak sen yanımdan hızla geçicekmişsin arkandan neydi bu arabanın markası dicekmişim he güldürme beni senin sağından atlar solundan geçerim sen beni ne zannettin he :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Yaaaa az konuşarak çok icraat yapılmasına gayret edelim. Senin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz biz...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:):):):)

black_girl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah inci iyi gidiyo .. hadi nida kim tuta seni :):)

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Abi başka öğrencin varsa onları şimdiden çalıştır. ;) Ben son sözümü söyledim. Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz... Bu iş mantı yapmaya benzemez. :D:D:D:D