Nihayet aldım C'mon'umu!!!

Ar19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1 yıldan beri araştırma ve kıyaslamalarını sürdürdüğüm, uğruna sayısız defalarca Opel bayilerine gidip geldiğim, uzun süredir birçok şeyden kıstığım Corsa'ma kavuştum!
21 Temmuz'da teslim aldım magma kırmızısı Yeni Opel Corsa 1.2 80 hp enjoy + spor paket aracımı!

Bir firmanın kalitesini anlamak için küçük sınıfta ne yaptığına bakmak lazım! Araç mükemmel! Frenler muhteşem, direksiyon tüy gibi. Konfor çok iyi, gürültü çok az, müzik sistemi harika! Akıllı anahtar şahane. Yolcu koltuğu altına çekmece ve çift katlı bagaj çok fonksiyonel. Portatif küllük benim gibi sigara içmiyorsanız çok işe yarıyor!
200 km yapabildim şimdilik gayet memnunum!
Hep fotoğraf koymayı bekledim ama nasıl koyulacağını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim!

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar linki vermişler sana resimleri eklemek kaldı bol bol:D Öncelikle çok güzel bir duygudur sıfır arabaya kavuşmak sen 1 yıllık araştırmanın sonucuna varmıssın ve doğru tercih yapmıssın darışı başıma:D Güle güle kullan hayırlı ugurlu olsun =)

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız cezasız sürüşler.bende alalı 3 hafta oldu aynı aracın grisi easytronic çok keyifli bi araç ve çokta memnunum.

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan..sağlıklı mutlu günlerde...kazasız belasız kullanman dileğiyle..

golden_390

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.inkmink.blogcu.com
hayırlı olsun.allah kaza bela vermesin