nolduu epdk efendii..

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha iki gün önce sözde uyarı çekmişti epdk akaryakıtçılara?bakıyorum da hiç takan yok:mad:bırakın indirmeyi bu sabah itibariyle mazota 5 krş zam daha pompalandı.insanı katil eder bunlar:mad:epdk falan hikaye.hükümet ve akaryakıtçılar elele vermiş milleti soyuyorlar:mad:yalanım varsa söyleyin:mad:

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha iki gün önce sözde uyarı çekmişti epdk akaryakıtçılara?bakıyorum da hiç takan yok:mad:bırakın indirmeyi bu sabah itibariyle mazota 5 krş zam daha pompalandı.insanı katil eder bunlar:mad:epdk falan hikaye.hükümet ve akaryakıtçılar elele vermiş milleti soyuyorlar:mad:yalanım varsa söyleyin:mad:
:good::good::good::good::good:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işin sonunu çok merak ediyorum

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benzıne zam mazoto zam lpg zam oglum zam alayını yakıcan hepsı şırket olmuş meanfeat peşinde vatandaşi soysunlar habire epdk cok umrada bızı dusuncek:mad:

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha düşecek diye beklerken 3 gün önce 2.47 den aldığım motorini dün 2.53 den alınca baya bi sövdüm :mad:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akaryakıt üzerindeki vergi yükü kalkmadıktan sonra istediğimiz indirim olmayacak orası kesin.2.53 olan mazot nereye kadar düşebilirki ama en azından firma karlarına ek olarak yok kdv yok ötv derken sadece bunlardan yapılacak %25-30 luk indirim,fiyatlarda gerçek manada bizim istediğimiz şekilde düşmeyi sağlar.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık büyük motorlu arabalara binmek hayal olcak bu gidişleee :(