Norveç-Türkiye

Milli Takım, Norveç karşısında ne yapar?

• Kullanılan toplam oy
    36

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NORVEÇ İLE 9. RANDEVU
Türkiye ile Norveç milli takımları, yarın yapacakları önemli maçla birlikte, 9. kez karşı karşıya gelecek.

Grupta Yunanistan'ın ardından finallere gidecek ikinci takımı belirlemesi açısından çok büyük önem taşıyan maç öncesi Türk Milli Futbol Takımı, Norveç ile bugüne dek yaptığı 8 maçtan 3'ünü kazanırken, 3 kez yenildi, 2 maçta da berabere kaldı. Ay-yıldızlı ekip, Norveç'e geride kalan 8 maçta toplam 9 gol atarken, kalesinde ise 14 gol gördü.
Türkiye ile Norveç maçın yapılacağı başkent Oslo'da 4. kez karşı karşıya gelecek. Ay-yıldızlı ekip, Oslo'da daha önce yaptığı 3 maçtan 1'ini kazandı, 1'ini kaybetti, 1'inde de berabere kaldı.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millilerimize başarılar dilerim, yorum yapmak zor.Kalbimden geçen kazansın ama beynim çok emin olamıyor.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek ümidimiz kazanması fakat sen git moldovyaya bosnaya maltaya puan kaybet.deplasmanda 4 attığın yunanistana gel evinde yenil.sonra git norveçe kafa tut?bana mantıksız geldi umarım güzel oyunla 3 puan alırlar ama gelecek konusunda pek umutlu değilim.top oynamıyoruz!!!

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuç sürpriz olacak gibi bi his var içimde...çünkü bugune kadar milli takımımız hep bizi şaşırttı inş bu sefer güzel bi skorla ayrılıp bizi yine şaşırtırlar...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fatih terim istifa ederse şaşırırım kıvanç başarısızlığı kabul ettip boynunu eğip gittiğini görürsem şaşırırım.bizim bu guruptan güle oynaya çıkmamız lazımda bu streslere heyecana girmeden.ama olurda yenersek yine "imparator terim" bravoooo diyecekler.yazık yazık...

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takımımıza yürekten başarılar dilerim. Ancak, diğer son maçları gözönüne alırsak pek fazla ümitli değilim, puan kaybettiğimiz maçları kesinlikle alması gerekirdi ve böyle bir strese girmemeleri ve bize de sokmamaları gerekirdi diye düşünüyorum. İnşaallah Norveç karşısında br sürpriz yaratırlarda hepimizi sevince boğarlar. Nihat'ın son maçlarda takımını sırtlaması ve bu aralar gününde olması büyük bir averaj olsa gerek.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yeneceğimizi düşünüyorum..Motivasyon diyeceğim ama yunanlılara karşı motive olamayan bir takım norveç'e karşı nasıl motivasyon sağlayacak bilemiyorum..Ama yenizcez bi şekilde...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fatih terim istifa ederse şaşırırım kıvanç başarısızlığı kabul ettip boynunu eğip gittiğini görürsem şaşırırım.bizim bu guruptan güle oynaya çıkmamız lazımda bu streslere heyecana girmeden.ama olurda yenersek yine "imparator terim" bravoooo diyecekler.yazık yazık...

Katılıyorum..Bu gruptan zorda olsa çıkacağız inşallah..Ama yine f.t. kahraman olacak ona yanarım..Milli takıma hiç bir şey kattığı yok..Eski f.t. değil anlayacağın..Peki druptan çıkarsak her şey bitecekmi bitmeyecek elbette..Orası cadı kazanı gibi..Bu grupta bizi kahreden takım orda saç baş yoldurur gibime geliyor..Ama hayırlısı belkide tersi olur...

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki icimizden galibiyet geciyor fakat son oynanan maclar ve milli takimin performansi goz onunde tutulursa zor gozukuyor.

Futbolcularda kazanma azmi ve motivasyon kalmamis. Gerci boyle durumlarda Imparotorun sansi hep yaver gitmisdir, bir sekilde maci cevrimeyi basirsa finallere gider gibime geliyor. Yenmemiz supriz ..