o paraya keşke ''şunu'' alsaydım diyenler

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa diye tutturmuştum.90hp modelinden.Alıcağımız zaman ne hikmetse Türkiyedeki bütün bayii lerinde yoktu.En erken 2 ay sonra gelicek dediler.Alternatif olarak Astraya yöneldik ve aldık.Pişman değilim fakat Gönlümden de Bravo geçiyordu.Bazen keşke onu alsaydık diye düşünüyorum ama başka sefere artık.Aracımdan da gayet memnunum.

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL olmasından pişman olmadım sadece Aile ziyaretlerinde coupe olması arkaya oturan için in çık zorluğu yaşatıyor,Bu sırada eşim yüzüme ters ters bakıyor ben başka yere bakıyorum.Bundan sonraki alacağım araç 4 kapılı olacak

sevgiler saygılar

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra'm 1,4 90 hp, bundan sonra alacağım araç kesinlikle en az 1,6 ve 110 hp olacak...

coskun56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke 1.2 almasaydım üstelik fabrika verilerindeki gibi de az yakmıyor bi depoyla 600 km den fazla yapamadım keşke herhangi bir 1.6 motor alsaydım diyorum şimdi mademki bu kadar yakacaktım.

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
biz aracı 22000 tl ye aldık ama hiç mi hiç pişman olmadım aracıma büyük bir keyfle biniyorum

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyiki opel aldım oynaması parça eklenmesi kolay bir araba :) Hiç pişman değili,m ama sonraki arabam kesin audi olacak.

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
valla elimdeki paraya ve benim istediğim gibi ufak bişey corsa b vardı pişman değilim ama bazen focus olsa nasıl olurdu diye düşünmüyor değilim..

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende zaman zaman keşke beyaz 2005 honda vardı keşke onu alaydım dediğim oluyor ama opelimdende memnunum

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldığım arabanın keşke 1.4 olanını alsaydım diyorum o zaman cebimdeki parayla alınacak en iyi arabayı aldım performance nekadar fark eder bilmiyorum ama 1.2 nerdeyse honda 1.6 yla aynı yakıyor şehiriçinde

zad1986

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 model aracımı (Vectra C2) 37000'e sıfır almıştım...Fiyat performans olarak en iyisini yaptığıma inanıyorum...İki yılda bir sorunla karşılaşmadım...