offff

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1 saat önce arabanın altı vurdu ve karter delindi muhafazada yokmuş..tahminen karter ner kadar tutar acaba

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deme yaw
kardeş bi muhafaza taktır sende çok ucuz bişe olmasa gerek diye biliyorum ama insalla ucuzdur:D

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Muhafaza taktırmak şart ,opelin bu kadar önemli bir parçayı standart hale getirmemesi beni şaşırtıyor.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teacher33' Alıntı:
Geçmiş olsun.Muhafaza taktırmak şart ,opelin bu kadar önemli bir parçayı standart hale getirmemesi beni şaşırtıyor.
araç alman malı tabi öyle olunca ihticayı da olmuyo o yüzden opel de standart değil

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
araç üretilirken türkiye şartları düşünülmemiş

aslında Türkiye şartları ile pek ilgisi yok her arabada bulunması gereken bişey her zaman asvalt yolda gidecek değilsiniz yaaa ama işte Opel in cimriliği biz arabayı alırken içinde paspasları bile yoktu sıkıştırdıkda aldık paspaslarla karter korumasını

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arkadaşlar bi özeleştiri: Opelin bi (ki çok önemli) kartel koruması koymaması bence çoooook ayıp.Hiç yakışmıyo Opel'e

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
dostum yazın 2006 fiestanın aynı şekilde delinmişti kasko dan 3 milyar masraf görünmüştü...

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmamasının sebebi tam bilmiyorum ama bi ara sahinde aynı durum vardı arac kilosu vergi dilimi için sınırda ise bir ust dilimden vergi odenmesin diye takmıyorlardı sahine

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef bu kadar elzem bir parça "aksesuar listesi" nde yer alıyor.Ben 2004'te aldığımda 120 YTL gibi bişeydi fiyatı...