öldürmeyen allah öldürmüyor

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün muhabbeti geçtide aklıma geldi sizinle paylaşmak istedim; birkaç sene önce benim çift teker canter kamyonete 4-5 parça buzdolabı yükleyip ambara gönderdik,araba sokaktan aşağı inerken iki bina arasından 7-8 yaşlarındaki bir çocuk köpekten kaçarken kamyonun kasaya kafasını çarpıp kamyonun arka tekerleklerinin altında kalıyor.yani çocuğun karnının üzerinden geçiyor.olay okadar ani oluyorki şöförümüz üzerinden geçince farkediyor,neyse ben olay yerine giderken korku içinde ölü bi çocuk görecem diye düşünürken herkes çocuk nereye kaçtıdiye arayanları gördüm.çocugun evini bulduk aldık hastaneye götürdük filimler falan herşey kontrol edildi ve çocukta sadece sol boşlugunda biraz ezikolduğu anlaşıldı.tişörtünün üzerinde lastiklerin izivardı herkes hayret etti nasıl bişey olmadıdiye....bu arada kamyonun boş ağırlığı 3.5ton hem bizim verilmiş sadakamız varmış hem de öldürmeyen allah öldürmüyormuş işte...hala aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor.allah hepimizi kazadan beladan korusun

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecel gelmeden ölünmüyo işte... göreceği günler varmış allah korumuş walla...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YÜce Rabbİm Nelere Kadİr İŞte İbretlİk Bİr Olay

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amin allah kimsenin başına vermesin yarabbim bizde doğan vardı 2000 model istanbula gidiyorduk trabzondan samsunda arabanın ön camına bi güvercin vurdu ama nasıl bi ses anlatamam cama bişey olmadı tabi kuş öldü ona bile ne kadar üzüldükk kii kaldıki insana vurmak aman allahım kimsenin başına vermesin çok kötüü

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bide daha sonra işin enteresan kısmı; biz her gün evine tel.açıp çocuğun durumunu sormamızdan herhangibir ihtiyaç varmı diye ilgilenmemizden ailesi sıkıldı...

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
amin allah kimsenin başına vermesin yarabbim bizde doğan vardı 2000 model istanbula gidiyorduk trabzondan samsunda arabanın ön camına bi güvercin vurdu ama nasıl bi ses anlatamam cama bişey olmadı tabi kuş öldü ona bile ne kadar üzüldükk kii kaldıki insana vurmak aman allahım kimsenin başına vermesin çok kötüü

aminnn

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cümlemize kazasız belasız km ler diliorm....umarım kimsenin başına gelmez bu tür kazalar...çünkü siz ne kadar dikkat ederseniz edin çocuklar saatli bomba gibi nerden çıkacakalrı belli olmuo .....geçmiş olsun kardeş ...