Olmaz böyle şey diyorum.

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yuhh diyorum bu özel servislere. Geçen yıl kurban bayramında komple ön takımı değiştirdim (orjinal) diye ıvır zıvır dahil 1500 ytl ödedim. Yaklaşık10 gündür aracın her yerinden sesler gelmeye başladı. Servise gittim ön takım haşat daha 1 yılda amortisör kule takozları erimiş. arka da aynen öyle araba virajda yol tutmamaya başladı. Birde yavaş giderken keskin dönüşlerde kütür kütür sesler gelmeye başladı hatta direksiyondan bile hissediliyo. Önemli olan da bu servis aks lardan olabilir dedi ne olur bana yardım edin sorun büyükmü ne olmuş olabilir....:cry:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dönüşlerde akıslerden ses gelıyor o işi bir an önce yaptır. taktıkları parçalarda 1 yıl garantılıdır değişssinler

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
sen akısları degıstrıdın mı yoksa tornaya mı vermısler
akıslerde bosluk vardır sokerken bak sıfır akısde o ıs olmaz cok zor

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baska biyere göster önce ne var bu arabada diye.sonra yaptırdıgın yere en azından arabada ne oldgunu bilerek git.bakalım dedikleri tutuyo mu.ben olsam böle yaparım

mmucahid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞIM çok sert kullanıyormusun arabayı

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benzin fiyatları belli araçta 2500cc motor yani anlıcan hep eko mod ta kullanıyorum. Zaten anlattığım parçaları takan servis kapandı cepten aradım usta adanada imiş anlıcanız iş başa düştü şuan masraf yapamam işler bozuk ama yaza doğru komple daha önce de gittiğim özel servis var İzmitte oturanlar bilir Yılmar yeni gölcük yolunda orada adam akıllı yaptırıcam artık... ilginize teşekkürler...

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş cok masraf cıkmaz