omega kullanıcıları buyrun buda bizim gurup olsun.

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi eski bir omegacı olarak gurğa katılmak isterim tabi omeganın her kasası ayarıdır ama ben a kasa derim 328 yanlarken nal toplatmıştım ondan dolayı şimdi param olsa gene alırım :D

ertanunver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..
bende tutkulu bir omegacıyım.araba şöledir böyledir demek bence boşuna..bir arabadan memnuniyet bekledikleri ile aldıklarınınn oranına bağlı olmakla birlikte ona duyduğu aşka bağlıdır...bence 98 modele sahibim.. birçok insana göre belki külüsütr.bana göre kral..

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..
bende tutkulu bir omegacıyım.araba şöledir böyledir demek bence boşuna..bir arabadan memnuniyet bekledikleri ile aldıklarınınn oranına bağlı olmakla birlikte ona duyduğu aşka bağlıdır...bence 98 modele sahibim.. birçok insana göre belki külüsütr.bana göre kral..

omega herzaman her yerde kraldır. geçen pazarda 92 modelini gördüm hayranlıkla baktım yine.

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Ahanda bende varım, daha yeni gördüm bu topiği.. Kaç kişi olduk şimdi?

98 ama, 2009 araçlara bile değişmem bunu.. Omega anlatılmaz yaşanır, binmeyenler anlamaz ki farkı..

omeganl6.jpg

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaslar bir ara omegaya tuning yapilirmi falan diye bir konu acilmisti benin bacanagin omegasi tuning resimlerini en kisa zamanda eklicem görsün millet omega tuning oluyormu olmuyormu..