Ön camdaki noktalar.

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 astra f kasa aracımın ön camının hemen hemen her yerinde çok küçük noktacıklar vardı. Defalarca temizledim. Fakat bunun camın yapısında olduğunu anladım. Bir camcıya gittiğimde, camın ömrünü yitirdiğini, camın yapısında bulunan toprağın göründüğünü söyledi. Pek inanamadım. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz? Noktacıklar gece sürüşlerinde karşıdan gelen araçlarda rahatsız ediyor. Fakat değiştirecek kadar da zarar vermiyor. Çünkü değiştirince aracın içine ses alacağını düşünüyorum Bu konuda ne dersiniz?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camcının söyledıgıne göre camın ömru azalıyor. ama bızım brodwaye yandakı tornacı ispiral çapagı sıcratmıs yan camlar noktacık halınde kaldı. o tur birseyde olabılır belkı

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 yıllık opelde camın ömrünün azalması erken değil mi ? bu durum garanti kapsamına girer mi ki?

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum garanti bitttiyse yapıcak bişey yok aracın daa kasko var sa olabilir can da en az 200 ytl wardır

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar konu açılmışken mahallede ki çocuklar arabanın ön camına top atmışlar topta çamurluğu olduğu için arabanın camını çizmiş bu çizik kapatılabilir mi :confused:

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın camı bırak öyelce kalsın en iyisi, şimdi değiştirirsem ki, zaten para yok. orjinali gibi olmaz. içeriye ses alır. çizikleri kapatma konusunda bilgisi olan varsa, iyi olur. benim arka camda da var. birde ön camda silecek izleri mevcut, bu neden olabilir.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın camı bırak öyelce kalsın en iyisi, şimdi değiştirirsem ki, zaten para yok. orjinali gibi olmaz. içeriye ses alır. çizikleri kapatma konusunda bilgisi olan varsa, iyi olur. benim arka camda da var. birde ön camda silecek izleri mevcut, bu neden olabilir.

onlarda çizik. silecek süpürgesiyle cam arasında kum, küçük taşlar araba beklerken birikiyor. silecekleri çalıştırınca zamanla camı çiziyorlar. o çiziklerin çok muntazam olmasının sebebi de bu. yapılıyor onlar. epoksi benzeri bir dolgu ile zemin düzleştiriliyor. nerede dersen cevap vermeyeceğim çünkü kimsenin reklamını yapmıyorum. google dan tararsan bile bulursun, birçok firma yapıyor bu işi.

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam cilaları var pasta gibi süper bişey...
sıfırlıyor camınızı;)

LvNt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar umarım reklama girmez,

Auto King var, hatta neredeyse bütün kasko firmalarıyla anlaşmalılar...
randevu alıyorsunuz, bu yıldız çatlaklar, çizikler filan tamir ediyor adamlar. hatta ara bilgi vereyim, döşemedeki sigara yanıklarını filan da tamir ediyorlar...
ben sadece ikitelli deki yerlerini biliyorum...

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde bu cam çizikklerinden anlayan var mı?