ön torpido

smerkya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hemenpaylasin.com
selamun aleykum arkadaslar arabanın on torpitosunun icinde sanki birsey dusmuste singir singir ses yapiyor genelde sagdaki havalandirmanin oradan geliyor yasayan varmı aynı sorunu aynı zamanda 30 000 bakımını yaptırdım 2 hafta once simdi de arabadan kalkis yaparken motor kısmından ses geliyor fakat isindigi zaman geciyor bu konu hakkında bilgisi olan yada basına gelen varmi? Allaha Emanet Olun

hmmm servise gittim yarin bakacaklar Allahin izniyle onlar bana derler bende sizlerle paylasirim sorunun ne oldugunu insallah...

Son düzenleme:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bazı üyeler burasını eglence yeri sanıyor. cok ayıp

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torpito ne oluyor birader açar mısın:kop:

Genelde eşya v.b şeyleri koymak için aracın sağ ön kısmında bulunan bir bölmedir torpito(torpido).Düğmesine basıp açarsın,koycağını koyduktan sonrada kapatırsın.Onlar orda güvenli bi şekilde kalır.Hatta bazılarında soğutma bile vardır.....Sizin GAMYON larda yok galiba????

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde eşya v.b şeyleri koymak için aracın sağ ön kısmında bulunan bir bölmedir torpito(torpido).Düğmesine basıp açarsın,koycağını koyduktan sonrada kapatırsın.Onlar orda güvenli bi şekilde kalır.Hatta bazılarında soğutma bile vardır.....Sizin GAMYON larda yok galiba????
harikasın:alkis: :alkis:

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede hocam...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sevgili üyeler;
Bu tür tartışmalara hiç gerek yok. Yanlışlıkları gerek duyarsa yönetim düzeltir veya başka çarelere bakar.Üyemiz sorununu paylaşmış, çözülme aşamasında yaşadıklarını da paylaşmaya devam edecek.Bunlar bizler için güzel/faydalı bilgiler.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bi söktür.belki fan motorunun yada polen filtresinin bişeleri gevşemiş yada düşmüş olabilir.