((önemli)) volant ve direksiyon kutusu tamiri

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,
2004 corsam var volanttan ve direksiyondan kronik o sesler geliyor uzun süredir tamir imkanı araştırıyorum az önce irtibata geçtim..paylaşayım dedim..
maslak atatürk sanayisinde baykaya diyi bi yer buldum..telefonu 3462207..
az önce görüştüm benim corsaya volant için 250 direksiyon kutusu tamiri için 100 milyon fiyat verdi..yenisi çok pahalı maülum, tamir ettirmeyi düşünüyorum, bunları tamir ettiren arkadaşlar varmı yada tamir tavsiye ediyormusunuz..teşekkürler...

A

ast_özgür

Bilgi Girilmemiş
yaf volannn tamir edilse bilee eski randumanını verirmiiii orda yoğunlaşşşşş

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tereddütteyim o konuda zaten
ustalardan bi fikir alsak sitedeki
bu işin en ekonomik hesaplı yolu nedir yenisi dünya para tutuyo

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
bende tereddütteyim o konuda zaten
ustalardan bi fikir alsak sitedeki
bu işin en ekonomik hesaplı yolu nedir yenisi dünya para tutuyo
usta yaptığı işi garanti veriyorsa yaptır sorun olmaz

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim önceki arabam Golf idi bende direksiyon tamiri yaptırdım.250 Tl vermiştim.Herhangibir sorun olmamıştı.Arızası keçelerden yağ akıtıyordu.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volant tamirine 250 vereceğine 570 tl ver yenisini al bence.

iyide abi yenisi gene bi süre sonra ses yapıyor çözüm değil yenisi bence oynak volantı sabitleme şansları varsa ve bu durum bi sorun teşkil etmiyorsa o sesi kesmek için volant birleştirilebilir tabi kavramada değişiklik baskı balatanın ömrünün azalması gibi sorunlar çıkarmı bilemem Tansu usta siz sabitleme yapıyormusunuz yada yapılıyormu öyle bişey sabitlendi diyelim baskı balatanın ömrünü kısaltırmı fiyatı ne olur cevaplarsanız çoğu corsa combocu sevinecek. Saygılar.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide abi yenisi gene bi süre sonra ses yapıyor çözüm değil yenisi bence oynak volantı sabitleme şansları varsa ve bu durum bi sorun teşkil etmiyorsa o sesi kesmek için volant birleştirilebilir tabi kavramada değişiklik baskı balatanın ömrünün azalması gibi sorunlar çıkarmı bilemem Tansu usta siz sabitleme yapıyormusunuz yada yapılıyormu öyle bişey sabitlendi diyelim baskı balatanın ömrünü kısaltırmı fiyatı ne olur cevaplarsanız çoğu corsa combocu sevinecek. Saygılar.

hay ağzına sağlık kardeşim yaa..
şu volant derdi yedi bitirdi biz corsacıları, napsak, tamirmi etsek, yenisinimi alsak, yenisini alsak bi ton para, e gene bozulacak, tamir ettirsek gene garantisi yok, napcamızı şaşırdık valla,
ustalarımız bir fikir versinler bu işin en hesaplı ekonomik yolu nedir, birde bu sabit yapma olayı cazip geliyor ilk bakışta ama artısı eksisi nedir, bilemiyorum, ustalarımızın değerli fikir ve görüşlerini acilen bekliyoruz...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tansu ustanın da dediği gibi garanti veriyorlarsa yaptır.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arkadaşımın sorduklarına bir cevap varmı peki ?