op-com türkçe program arıyorum.

satwalker

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
evet dosyanın rar şifresi nedir acaba?

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Op-Com için program ve yardım rica ediyorum.

Selamlar 1.70 versiyon Klone bir op-com aldım üzerinde elektronikçilerin patates işlemci diye tabir ettikleri entegreden değilde asıl olması gereken 18F458 numaralı entegre var.
Bilgisayarımda işletim sistemi olarak Win10 var Op-Com yazılımıda Vaux-Com 120309a sürümü var.
X_Vaux-com'u yönetici olarak başlattıktan sonra Diagnostics'e girip Bady contol Modüle içine girip Program Variant Configiration'a girip güvenlik kodunu girip okeyledikten sonra karşıma şöyle bir pencere çıkıyor.
The function is not acailable. please send the following data to the progrsm developer! Identifier:0x00000419,Address:0x00000252
Yani Op-Com ile arıza silebiliyorum birde anahtar kodlayabiliyorum birde ufak tefek şeyler tam anlamıyla bu op-com'u sağlıklı bir şekilde kullanmak için ne yapmalıyım.Daha stabil çalışan bir program mı gerekir yada op-com'un üzerindeki versiyon yerine başka bir versiyon olan yazılım mı yüklemek gerekir.
Elinizde daha sağlıklı çalışan bir program varsa benimle paylaşabilirmisiniz.
Şimdiden okuyup zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ederim
emrullahbesgul@gmail.com

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Acaba forumdaki usta arkadaşların bu konuya ilgisini nasıl çekebilirim bir fikri olan var mı..?
Yada herkes acayip meşgul

kdrby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar elimde opcom v.1.99 var. 2015 astra j 1.4 t için bu cihazı kullanabilir miyim?

bilgisayara tanımladım arkadaşım 2012 astra j için gizli ekran açtık ancak 2015 için hangi yazılımı kullanmam gerekiyor çözemedim.

Yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim.

mimiovic

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Konuyu biraz hortlatıyorum ancak turbobit'teki dosya silinmiş. Tekrar yükleyen kişi Türkçe dosyaları upload edebilir mi?

eagle0667

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Opcom Türkçe programlarını banada atarmısınız,aracım Astra j sport 1.6cdti 2015 model. Birde hangi versiyon opcom cihazı almam gerekiyor