Opc mi opc Nurbring mi ?

VolkanAk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel kardesligi. Ilk opel secimim ve araci alir almaz bakima verdim daha binmeden :) Sormak istedigim 2012 model Corsa Opc almak nasip oldu. Arac duz opc mi yoksa pist olan modelimi cozemesim. Ruhsatta 155kw yaziyor. Fakat aracin frenleri brembo degil. Bir opelciye sordum brembo ve kaputta hava kanali yok opc ama ng dwgil dwdi. Baska bir yazilimcida bu Nurbring dedi. Kafam karisti. Bilgilerinize ihtiyac duydum

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NR edition da arka camda pistin haritasi ve yazi var.

Teknik detaylardaki farklari bilenler yazacaktir.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şey anladıysam arap olayım :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel kardesligi. Ilk opel secimim ve araci alir almaz bakima verdim daha binmeden :) Sormak istedigim 2012 model Corsa Opc almak nasip oldu. Arac duz opc mi yoksa pist olan modelimi cozemesim. Ruhsatta 155kw yaziyor. Fakat aracin frenleri brembo degil. Bir opelciye sordum brembo ve kaputta hava kanali yok opc ama ng dwgil dwdi. Baska bir yazilimcida bu Nurbring dedi. Kafam karisti. Bilgilerinize ihtiyac duydum
OPC dir o , nurburgring olsa duraman.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bu farkı anlayamadıysanız siz o arabayı boşuna almışsınız demektir.
Otomobil tutkusu böyle bir şey değil.
Biraz araştırma yapsanız temel farkları çok iyi anlardınız.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nürburgring ile OPC arasında uçurum bi fark yok ama anlamak çok basit. OPC 192 Hp Nürburgring edition ise 211 hp dir fabrika çıkışı. Nürburgring lerde ön tampon altında lip vardır blistein amortisör sistemi brembo fren sistemi kapı eşiklerinde nürburgring edition logoları vs vs vardır. Birde bunları renklerden ayırt etmek mümkündür. TR'de tarçın rengi beyazı ve fıstık yeşili versiyonu var bildiğm kadarıyla. Mavi ve diğer OPC renkleri yoktur Nürburgring edition da.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu farkı anlayamadıysanız siz o arabayı boşuna almışsınız demektir.
Otomobil tutkusu böyle bir şey değil.
Biraz araştırma yapsanız temel farkları çok iyi anlardınız.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
farkı anlayıp anlamamak çok önemli değil diye düşünüyorum. otomobil tutkunu olmak bütün serilerini bütün ayrıntılarını bilmek değildir ki aracı alan arkadaşta opel tutkunuyum yazmamış zaten. Sanırım güçlü bir araç almak istemiş ve bu modeli almış. aldığı aracın hangi seride olduğunu bilmemesi, ayrıntıları bilmemesi o aracı boşuna almışsınız gibi mesajlar yazmayı gerektirmez. sizin düşüncenize göre piyasada araçlar arasındaki ayrıntıları en iyi bilen kişiler olan galerici esnafının hepsi otomobil tutkunu. tutku başka bir şeydir öyle tigra,linea,i10, accent era kullanmakla olmaz.senin için üzülerek söylüyorum, korkarım ki sende otomobil tutkunu değilsin. otomobil tutkunu olupta dizel era kullanan görmedim. sen olsan olsan otomobil sever olursun.
araç hakkında bilgim yok fakat aracınız hayırlı olsun demek istedim. Güle güle kullanın.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: