Opel 5x110 jant sorunu..bulamiyorum

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
112 yada 108 takarsan balansın erken bozulacak eğer plastik dalga merkezlemeyi iyi yapamazsa bijon kescek başına olmadık dertler açıcak ama yine de takıcaksan o plastik ringin metal olanını tornacıda yaptırıp takmanı tavsiye ederim sorunları azaltmak için

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ince ayarlar gerekiyor her tornacıda yapamaz orjinalini bulman daha güzel bence

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5*112 takabilirsin hiç bir işlem yaptırmadan sadece cok az kasılma olur nerdeyse piyasadakii araçların %90 ölçüsünü tam olarak uymadan kullanıyor ki astra h ların hepsi öle desem yeridir.Ama jantını alıcagın yere söylersen sana uydururlar o aralığı tornacıda jantın arksndan tırnak ucu kadar aldırıyorlar tam şekilde oturuyo ki jantı aldığın yer buna garanti bile verir sorun yaşamıcağına dair, bir de bazılarıda bilezik takıyo bijon aralığını uydurmak için onu tavsiye etmiyrm ben. bu dediğim işlemi (tornada işleme sokma) uygulamış birisi olarak yakalaşık 3 senedir hiçbir sorun yaşamadım vede bu işlemi yaptığım 2 jant takımımada uyguladım. ama tabiki gönül ister tam uygun olanını takmayı ama piyadakilerin çoğu farklı malum.
şimdiden hayrlı olsun jantların.

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar ilginizden dolayı gerçekten söledikleniz çok faydalı oldu =)

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toora markası 5*110 modelleri mevcut.112 taktığınızda orjinale göre farkı şu olur.Finish balans ayarı çabuk bozulur.Finish balans bozulduğunda yüksek süratlerde direksiyonda istenmedik titreşimlerle karşılaşabilirsiniz.

Saygılar...

KEMAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim jantlar 5 x 110...ama 108 ve 112 olarak da kullanabiliyor..takarken ona göre bileziklerini de aldım..ilk başlarda titreme yoktu ama son zamanlarda yüksek hızda titreme başladı..kış lastiği takıp söktük,heralde tekrar rot bozulmuştur dimi..çünkü lastikçi balans yaptı..

oozansimsekk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sıkıntı bende de var jant lastik deiştirmek istiyorum 16'' janta vectra b2 kasa için hangi lastik ebatlarını kullanmalıyım en güzeli ne olur ? saygılar

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kor Metal in çok güzel 5x110 jantları var , alttaki resimdeki benim arabam Kor Metal 5x110 fiyat 600 TL