Opel aldığıma pişmanım!

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ne olursa olsun o araç Opel olduğu sürece bakmak zorunda.. ister lpg takar istersen ucak roketi getirip takar. Hee şu olabilir: Adam servisine hiçbir lpgli aracı almaz bu bizim prensibimiz der eywallah, ama kendi taktığını al başkasının taktığını alma ohh bu ne keyfiyet öylee!!! yok öyle uyanıklık valla... Bence Opelde kesinlikle servis denetim eksikliği var hem de bu firmanın Tr satışlarını etkileycek boyutta..

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ozaman anlaşamıcaz.bence opel türkiyeye şikayet edin.ben olsam uğraşmam özel servise giderdim...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
:)) anlaşamıcak bir şey yok canım sonuçta ikimizinde malı değil Opel:) neyse sağlık olsun

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vauxhall alıcam zaten:D

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
:)))) anladım anladım:)) sen doğuştan opelcisin sana laf yok artık:p

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide bunda anormal bir şey yok bunu yapmayan servis yok bende volvo vardı ben gözümle şahit oldum evoda adam s40 a lpg takmış servise sokmadılar adamı kusura bakmayın beyefendi dediler

bunun toklukla servis yapısıyla ilgisi yok adamlar haklı bir arkadaşda mercedes servisinde görmüş aynısını yani bu opele has bir şey değil

Adamlar haklı kimin nasıl bağladığını bilmeden ne marka kullandığını bilmeden açmamaları sonuçda bu lpg allah korusun en ufak bir yanlışlıkda hatada havaya bile uçabilir orası

adamlar uçucu maddelerle iç içeler tinerinden benzininden alkolünden diğer şeylerine kadar..

kendi takdıklarını bilirler tabi birde aracın garantiside bozulmadığı için kendi takdıkları malda kendileri karar vermiyor opelin ana distirübütörün vermiş olduğu bir marka oluyor o zaman araç garantidende çıkmıyor gene servis marka garantisinde kalıyor e tabbi buda biraz tuzluya patlıyor ama bu iş böyle.. yani sahibindene git bak ilanlar vardır mesela resmi servis garanti dahilinde sıralı lpg takılmışdır der bazı vectra yada astra ilanlarında

eyer sen garanti dışı özel servisde iş yapmışsan özel servisden devam etmen en iyisi olur bende özel servise gidiyorum parasal açıdan arada dağlar kadar fark var resmi servisle ama bu konuda resmi servisler haklı yani...

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide bunda anormal bir şey yok bunu yapmayan servis yok bende volvo vardı ben gözümle şahit oldum evoda adam s40 a lpg takmış servise sokmadılar adamı kusura bakmayın beyefendi dediler

bunun toklukla servis yapısıyla ilgisi yok adamlar haklı bir arkadaşda mercedes servisinde görmüş aynısını yani bu opele has bir şey değil

Adamlar haklı kimin nasıl bağladığını bilmeden ne marka kullandığını bilmeden açmamaları sonuçda bu lpg allah korusun en ufak bir yanlışlıkda hatada havaya bile uçabilir orası

adamlar uçucu maddelerle iç içeler tinerinden benzininden alkolünden diğer şeylerine kadar..

kendi takdıklarını bilirler tabi birde aracın garantiside bozulmadığı için kendi takdıkları malda kendileri karar vermiyor opelin ana distirübütörün vermiş olduğu bir marka oluyor o zaman araç garantidende çıkmıyor gene servis marka garantisinde kalıyor e tabbi buda biraz tuzluya patlıyor ama bu iş böyle.. yani sahibindene git bak ilanlar vardır mesela resmi servis garanti dahilinde sıralı lpg takılmışdır der bazı vectra yada astra ilanlarında

eyer sen garanti dışı özel servisde iş yapmışsan özel servisden devam etmen en iyisi olur bende özel servise gidiyorum parasal açıdan arada dağlar kadar fark var resmi servisle ama bu konuda resmi servisler haklı yani...

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada renault servisi neziroğlu da almıyor lpg li araçları yani bir çok firmanın uyguladığı bir olay ama lpg rulez servise gidip kazıklanmaya zaten gerek yok